Oda depo kiralama İstanbul’da +1 oda depolama şirketi oda tipi kilitli depo alanı kiralar. Aylık İstanbul oda şeklinde depo kiralama fiyatları indirimli olarak sunulur. İstanbul Eşya Depolama şirketi olarak Anadolu Yakası Deposu ve Avrupa Yakası Deposu kiralık depo alanlarımızda hizmetinizdeyiz.

İstanbul Oda Depo Kiralama Şirketi

Ev eşyalarında iş yeri eşyalarına kadar farklı birçok eşyanın depolarda muhafaza edilmesinde depolama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Belirlenen özel odalar içinde sunulan hizmetlerde eşya yüküne göre de oda belirlemesi yapılarak hizmet sunulmaktadır.

Oda Depo İstanbul oda depo kiralama kilitli oda tipi eşya deposu
Kutu Depo İstanbul odalı depo kiralama kilitli oda tipi eşya deposu

Oda depo hizmetini sunan firma seçimlerinizde ise uzmanlığa ve deneyime dikkat etmeniz son derece önemlidir. Böylelikle depo alanlarında muhafaza edilecek olan eşyalarınız herhangi bir zarar görmeden istediğiniz zaman hasarsız ve zararsız olarak tarafınıza teslim edilir. Depo İstanbul markası Hacıoğlu Depolama şirketi iştiraki olup, hem İstanbul’da hem de Türkiye geneli bir marka haline gelmiştir.

Oda Depo Hizmetleri

Oda tipi depolama hizmeti alarak eşyalarınızın belirli alanlarda saklamasının avantajına sahip olabilirsiniz. Depoya eşya aktarımı sonrasında anahtarı tarafınıza sunulur. Bunun yanı sıra oda alanlarının değişen hava koşullarından etkilenmeyen, istenen hava akımına sahip olup belli ısı ayarında bulunan yerler olması gerekir. Depo alanının aynı zamanda küf, mantar, rutubet, börtü böceklere karşıda korunaklı olan alanlar olması son derece önemlidir. Oda tipi depo hizmetini almadan önce mutlaka depo odaları hakkında detaylı bilgileri edinmeniz ve güvenliğin ise kesintisiz olarak yirmi dört saat boyunca sunulduğundan emin olmanız önerilir.

Depolarda Barınan Eşya Tipleri

  • Beyaz Eşya Deposu
  • Mobilya Eşyaları Deposu
  • Kanepe Koltuk Deposu
  • Evrak, Arşiv Depolama
  • Elektrik ve Elektronik Eşya Depolama

Oda Depo Hizmetinden Lider Firma

Oda depo hizmeti olarak bilinmekte olan işlemlerde her kişinin özel depo alanına sahip olmasının sağlanması öncelikli hedeftir. Kapı numarası ve belirlenen depo adı ile tarafınıza tahsis edilen odanın anahtarı da size sunulur. Eşyalarınızın belirlediğiniz süre içinde saklamasında destek olan oda depolarında depo büyüklüğü de eşyaya göre farklılık gösterebilir. Oda tipi depolama hizmetini gün bazında edinmenin yanı sıra haftalık, aylık ya da yıllık olarak da depo hizmetini edinebilirsiniz. Uzun süreli depolama hizmetlerinden deha ekonomik ve avantajlı bir şekilde yararlana bilirsiniz.

Depo İstanbul Eşya Depolama Ev Eşyası Depolama Firması
Depo İstanbul Eşya Depolama Ev Eşyası Depolama Firması

Kilitli Oda Tipi Depolama Alanı

Konusunda uzman ve deneyimli olan ekibimiz tarafından sunulan hizmetlerimizden yararlanarak oda depolama hizmetinin de tüm avantajlarına sahip olabilirsiniz. Depolama işlemlerinde uygun hava akımından istenen depo büyüklüğüne kadar birçok seçeneği edinebileceğiniz firmamızdan hizmet talep etmek için ise hemen başvurunuzu müşteri temsilcimize iletebilirsiniz. Yapacağınız başvurunuz sonrasında uzman ekibimiz adresinize kısa sürede ulaşım sağlayarak ücretsiz eksper hizmetini sunarak hizmet bedeli ve hizmet detayları ile ilgili bilgilendirir. Hizmet bedeli ve hizmet detayları ile ilgili edindiğiniz bilgilendirme sonrasında onay vermeniz durumunda hizmeti belirlenen sürede alabilirsiniz.

İstanbul Oda Depolama Fiyatları

İstanbul’da oda şeklinde özel depo alanları depolama hizmeti isteyen vatandaşlarımız için ihtiyaçlarına göre farklı ölçülerde depo alanı ve fiyatları belirledik. Aşağıda depo alanlarını ve fiyatlarını ayrıntılı şekilde inceleye bilirsiniz. 1+1 Ev Eşyası Depolama, 2+1 Ev Eşyası Depolama, 3+1 Ev Eşyası Depolama ihtiyacınız için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 800 ₺ 750 ₺
Oda Depolama S-SMALL 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.200 ₺ 2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.750 ₺ 2.500 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 4.400 ₺ 4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 5.000 ₺ 4.500 ₺

Not: Kısa süreli eşya depolama ücretleri standarttır. 6 Ay ve 1 Yıl uzun süreli depolama ücretleri Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır.

Oda Depo Kiralama Hizmeti

İstanbul Oda Depo Kiralama hizmeti ile evinize ek bir oda açın. +1 Oda ile evinizdeki fazla eşyaları depo alanlarımızda kaldıralım. 3+1 Ev satın almanıza gerek de yok dilediğiniz zaman tek telefon ile eşyalarınızı kapınıza kadar getiriyoruz. Profesyonel kurumsal oda tipi depolama şirketimiz Oda tipi depo alanlarını siz değerli halkımızın hizmetine sunar. Ekonomik fiyatlarla hizmetten faydalanmak için fiyat teklifi alınız.

Oda Özel Depo Alanı Hakkında Sıkça Sorulanlar

Özel Odalı depo alanları hakkında sıkça sorulan sorular, Merak edilenler hakkında bilgiler aşağıda sıralanmıştır. Eşya depolama fiyatları ve depo alanları hakkında farklı soru ve görüşleriniz için bizimle irtibat kurunuz.

Oda Tipi Depo Alanları Ne Kadar?

Oda şeklinde depo alanları fiyatı 300 tl den başlamaktadır.

Kilitli Odalara Başkası Girebilir Mi?

Hayır depo alanları kişiye özeldir ve sadece siz girebilirsiniz.

Depolama Alanları Temiz Midir?

Evet, depo alanları istisnasız her gün dezenfekte edilir. Yıkanır, ilaçlanır. Depo alanınız kapalı, ortak kullanım alanları da sterildir.

Etiketler: , ,
Oda Depo Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al