Öğrenci Eşyası Depolama İstanbul öğrenci Evi Depolama Şirketi İstanbul’da ucuz fiyatlarla yazın geçici öğrenci eşyalarının konulduğu depo alanları kiralık depo hizmeti sunuyoruz.

Öğrenci Eşyası Depolama

Öğrencilerin belli yer değişikliklerinde ya da kısa dönemli eşya depolama hizmetlerinin yanı sıra daha uzun vadeli olan saklama çözümlerinde de öğrenci eşyası depolama hizmetinden yararlanılabilir.

Öğrenci eşyası depolama İstanbul öğrenci evi depolama firması
Öğrenci eşyası depolama İstanbul öğrenci evi depolama firması

Öğrencilerin eşyalarının belirlenen alan içinde belirlenen süre zarfından saklamasına destek olan hizmetten yararlanarak avantajlarını edinebilirsiniz. Alacağınız hizmette ise konusunda uzman olan ve profesyonel hizmet ile sizlere destek olan firma seçimine yer vermeniz tavsiye edilir. Oda Depo alanlarını sizin için özel olarak oluşturuyoruz. Böylece sadece size özel bir alanda sadece sizin eşyalarınız olmuş oluyor.

İstanbul Öğrenci Eşya Depolama Hizmetleri

Öğrenci eşyası depolama hizmetinden yararlanmak için öncelikle başvurunuzu yapmanız gerekir. Başvuru işleminin sonrasında uzman bir ekip eşya yükünü incelemek üzere adresinize ulaşım sağlar. Eşya yüküne ve eşyanın depolanma süresine göre belirlenecek olan hizmet bedeline onay vermeniz durumunda ise firma ile hizmet sözleşmesi imzalanır. Bu hizmet sözleşmesinde belirlenen tarih ve saatte Ev Eşyası Depolama alanına aktarılarak hizmet sunulmaya başlanır. Öğrenci eşyasının depolanması işlemlerinde gün bazında hizmet almanın yanı sıra haftalık, aylık ya da senelik hizmet edinmeniz mümkün. Hizmet sözleşmesinde ise mutlaka hizmet alma sürenizi ön görerek buna göre tarih belirlemeniz de son derece önemli olan detaydır.

Depo İstanbul Eşya Depolama Ev Eşyası Depolama Firması
Depo İstanbul Eşya Depolama Ev Eşyası Depolama Firması

Öğrenci Eşya Depolama Hizmetini Nereden Alabilirim?

Öğrenci eşyası depolama hizmeti alımı için başvurunuzu yapacağınız firma seçiminde de titiz davranmanız önerilir. Gerekli olan tüm hizmet detayları ve referanslara dikkat ederek seçim yapabilirsiniz. Sadece eşyaların hava koşullarına ve çeşitli zararlılara karşı korunması değil aynı zamanda güvenli alanının sağlanmasında da kesintisiz hizmetin alınması gerekir. Öğrenci eşyasının depo alanında muhafaza edilmesi işlemlerinde konusunda uzman ve deneyimli ekibimizden destek alarak depolama hizmetlerinin tüm avantajlarını da firmamızdan temin edebilirsiniz.

Öğrenci Eşyası Depo Kiralama Hizmeti

Öğrenci eşyasının depo alanında muhafaza edilmesi hizmetini firmamızdan almak için öncelikle firma müşteri temsilcimize talebinizi iletmeniz gerekir. Uzman ekibimiz kısa süre içinde adresinize ulaşım sağlayarak ücretsiz eksper hizmeti sunar. Belirlenen depolama hizmet bedeline onay vermeniz sonrasında ise hizmet sözleşmesinde belirtilen süre de depoya aktarılan eşyalarınız güven ile muhafaza edilir. Sizde kaliteli ve profesyonel depolama hizmeti alırken aynı zamanda uygun depolama avantajından da yararlanmak için hemen müşteri temsilcimize başvurunuzu iletebilirsiniz.

Depo Alanında Muhafaza Edilen Eşyalar

Kiralık öğrenci eşyası depo alanlarında muhafaza edilen başlıca eşyalar şu şekildedir.

Öğrenci Eşyası Depolama Fiyatları Listesi

Genel anlamda eşya depolama ücretleri depolanacak eşyanın metreküp hacmine bağlıdır. Ayrıca depolanacak evin oda sayısı da depo büyüklüğüne göre ücretlendirilmektedir. Yazın okullar tatil olunca veya Erasmus ile yurt dışına 6 ay veya 1 yıllığına gidecek öğrenciler, akademisyenler, araştırma görevlileri, TUS öğrencileri bu hizmetimizden yaralanabilir. Belli süre gereksiz aylık kira ödemek yerine tek ay kirası ile eşyalarınızı neredeyse tüm yıl depo kiralayarak eşyalarınızı güvenle depolayın.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 800 ₺ 750 ₺
Oda Depolama S-SMALL 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.200 ₺ 2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.750 ₺ 2.500 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 4.400 ₺ 4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 5.000 ₺ 4.500 ₺

Not: Kısa süreli eşya depolama ücretleri standarttır. 6 Ay ve 1 Yıl uzun süreli depolama ücretleri Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır.


Öğrenci Eşyası Depolama Hakkında Sıkça Sorulanlar

Öğrenci Evi Depolama Alanı Ne Kadar?

Öğrenci evi eşyaları depolama alanları 3-5-8-12-20 metre kere alanlardan meydana gelir.

Öğrenci Eşyası Depolama Fiyatları Ne Kadar?

Öğrenci eşyası depolama ücretleri Aylık 100 tl den başlamaktadır. Eşyaların sayısına göre 300 e kadar çıkmaktadır.

Öğrenci Ev Eşyası Depo Alanları Kilitli Midir?

Evet, bütün depo birimlerimiz ayrı ayrı bölümlerden meydana gelir ve kilitlidir. Herkes kendi birimine giriş yapabilir.

Etiketler: , ,
Öğrenci Eşyası Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al