Koli depolama İstanbul koli deposu ve kargo eşyası depolama şirketi İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası koli depo hizmetlerini indirimli fiyatlarla sunar.

İstanbul Koli Depolama Şirketi

Birçok farklı eşya depolama alanında muhafaza edilmesi hizmetinde koli depolama işlemlerine de yer açılabilmektedir. Belli alana gönderimi yapılacak ola eşyanın bir süre depoda saklaması seçeneğinde ya da eşyanızı kolilere aktararak koli olarak depolanma hizmetini de alabilirsiniz.

Koli Depolama İstanbul koli depolama şirketi
Koli Deposu Kiralama İstanbul koli eşyası depolama şirketi

Koli depolama hizmet alımında koli durumunda göre depo alanı belirlenmesinin yanında kolilerin muhafazası için belirlenen hava akımı ya da hava sıcaklığı bulunuyor ise buna uygun çözümler de depolama hizmeti sunan firmadan talep edilebilir.

Koli Depolama Hizmetleri

Kolilerin belli süreliğine belirlenen alanda muhafaza edilmesi hizmetini günlük, haftalık, aylık ya da daha uzun vade seçeneği olan senelik olarak gerçekleştirmeniz mümkün. Koli depolama hizmetlerinden yararlanma işlemlerinde konusunda uzman ve deneyimli firmadan destek almanız son derece önemlidir. Hem istenen depo hizmetini alımının yanı sıra hem de uygun fiyat seçeneği ile bu hizmete sahip olmak için ise firmamızdan gerekli desteği alabilirsiniz. Depolama hizmetinde aynı zamanda sigorta ayrıcalığından da yararlanarak olası zarar, ziyan ya da hasara karşı da ürün bedelini geri edinmeniz de mümkün olur. Bu avantajlar ile ilgili bilgi için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Koli Depo Hizmetleri Nereden Alınır?

Koli depo hizmetleri ile ilgili olarak depo hizmetinden yararlanarak kolilere aktarılmış olan eşyalarınınız belirlediğiniz süre zarfından muhafaza edilmesini sağlayabilirsiniz. Konusunda uzman ve deneyimli bir ekipten destek alarak koli deposu hizmetini edinme imkânına sahip olabilirsiniz.

Depo İstanbul Eşya Depolama Ev Eşyası Depolama Firması
Depo İstanbul Eşya Depolama Ev Eşyası Depolama Firması

Koli depolama hizmetinde profesyonel destek almak için ise firmamız ile iletişime geçerek başvurunuzu müşteri temsilcimize iletebilirsiniz. Uzman ekibimiz kolilerin deposu ile ilgili olarak yapacağınız başvurunuz sonrasında adresinize ulaşım sağlayarak sunulan hizmetler ile ilgili detayları aktarır. Bunun yanı sıra kolilerin kaplayacağı alan ve alınacak olan hizmet detaylarına göre de ücretsiz eksper hizmeti sunulur.

Kargo Eşyası ve Koli Eşyası Depolama Alanı Kiralama

İstanbul’da kargo eşyası ve koli eşyası depolama alanı kiralıyoruz. İstanbul eşya depolama şirketimiz her türlü depo alanlarını siz değerli müşterilerinin hizmetine sunar. Ücretsiz olarak sunulacak olan eksper hizmeti sonrasında belirlenen fiyat teklifine onay vermeniz ile beraber hizmetler sözleşmesi hazırlanır. Hizmet sözleşmesinde belirtilen gün ve saate hizmet sunularak koli depolama işlemlerine belirlediğiniz süre boyunca yer açılması sağlanır. Sizde koli eşyası depolama hizmeti alarak depolama avantajlarına sahip olmak için hemen başvurunuz müşteri temsilcimize iletebilirsiniz.

İstanbul Koli Depolama Fiyatları

İstanbul Koli deposu kiralama fiyatları tek koli veya çoklu koli şeklinde fiyat değişikliği oluşturmaktadır. 1 Koli için normal fiyat alınırken 3-5 koli için daha indirimli ücretler sunuyoruz. Aynı şekilde 1 aylık depo hizmeti alacaksanız normal fiyatlar geçerlidir. Fakat +6 ay ve daha uzun süreli depolama hizmetlerinde daha ekonomik indirimli ücretler geçerlidir. Aşağıda sizlere daha ayrıntılı bir şekilde Depolarda kolileme hizmeti aldığınızda çıkacak ortalama maliyetler tablosu sunulmuştur.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 250 ₺ 200 ₺
Oda Depolama S-SMALL 500 ₺ 450 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-SMALL 450 ₺ 400 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-MEDIUM 550 ₺ 500 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-LARGE 750 ₺ 700 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLARGE 950 ₺ 900 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLARGE 1250 ₺ 1100 ₺

Not: Koli Depolama fiyatlarımız ortalama tahmini ücretlere dayanır. Eşyaya göre gerekli indirimler uygulanır.

Koli Depolama Alanları Hakkında MErak Edilenler

Kolilerin depolandığı kiralık depo alanları hakkında merak ettiğiniz konuları aşağıda sizler için sıraladık. Koli dışında Eşya Depolama Fiyatları hakkındaki sayfamıza baka bilirsiniz.

Koli Depolama Fiyatları Ne Kadar?

Kolilerin depolanma fiyatları sayısına göre değişmektedir. Çoklu kolilerin depolanması daha ekonomik ücretlerle sağlanır.

Kolilerin Depolanma Süresi Nedir?

Süre tamamen size bağlıdır. İster günlük, Haftalık, Aylık depolayın isterseniz de Yıllık depolama hizmeti alın. Uzun süreli depolama hizmetlerinde %20 ye varan indirimler sağlıyoruz.

Koli Ölçüleri Fark Ediyor Mu?

Hayır, dilediğiniz ölçülerdeki kolileri depo alanlarımıza getirip muhafaza edilmek üzere bıraka bilirsiniz.

Depo Alanları Kilitli Midir?

Evet, bütün depolama alanlarımız kilitli olup sadece alan sahibi kendi anahtarı ile giriş yapmaktadır.

Depolama Alanı Hijyenik Midir?

Evet, her gün rutin olarak sabah ve akşam gerekli yıkama, ilaçlama ve dezenfekte işlemleri yapılır.

İstanbul Koli Depolama Adresi Nerede?

Hacıoğlu Depolama iştiraki ve markası olan Depo İstanbul depolama alanları İstanbul’da Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası bölgelerinde toplam 8 depo alanında hizmet sunar.


Etiketler: , ,
Koli Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al