Artı Bir Oda Depolama İstanbul +1 oda depolama şirketi İstanbul’da artıbir oda depolama, Artı bir ev eşyası oda kiralama hizmetlerini ekonomik fiyatlarla sunar.

Artı Bir Oda Depolama

Ev ya da iş yerinizin eşyalarının, malzemelerin ya da belli ürünlerin depolanmasında artı bir oda depolama hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Artıbir oda depolama hizmetini edinmek için öncelikle firma ile irtibatta geçerek hizmet detaylarına yer açmanız gerekir.

Artı bir oda depolama Artıbir oda depolama kiralama şirketi
+1 oda depolama Artıbir oda depolama kiralama şirketi

Artı bir oda depolama hizmetinden destek alarak eşyanızın, ürün ya da malzemelerinizi belli bir alan içinde önceden belirlediğiniz süre içinde muhafaza edilmesini sağlayabilirsiniz.

İstanbul Artı Bir Oda Depolama Şirketi

İstanbul kenti içinde eşyanızın, malzemelerinizin ya da belli başlı ürünlerin saklanması ve zarar görmeden muhafaza edilmesinde depo hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Sunulan hizmetlerde artı bir olarak da depo kiralama hizmetinden yararlanmanız mümkün olur.

İstanbul kenti içinde depolama hizmeti sunan ekibimiz konusunda uzman ve deneyimli ekip tarafından sunulan hizmetler ile size destek olur. Firma seçimlerinizde ise uzmanlığı ile profesyonel destek sunan ekipten yararlanmanız tavsiye edilir.

İstanbul Artı Bir Oda Depolama Hizmeti

İstanbul kenti içinde sunulan Oda Depo hizmetlerinde artı bir oda hizmetinden de yararlanarak eşyalarınızın muhafaza edilmesini sağlayabilirsiniz. Söz konusu hizmetin alımında ise konusunda uzman ve deneyim sahibi bir ekipten yararlanarak avantajlara sahip olmanız da mümkün. Sunulan tüm depolama hizmetlerinde depodan yararlanacağınız sürelerde önemlidir.

Depo İstanbul Eşya Depolama Ev Eşyası Depolama Firması
Depo İstanbul Eşya Depolama Ev Eşyası Depolama Firması

İstanbul Artı Bir Oda Depolama Fiyatları

İstanbul kentimizde yapılacak olan ev eşyası depolama hizmetlerden yararlanarak konusunda uzman ve deneyimli ekipten destek alabilirsiniz. İstanbul kentinde alınacak olan depo hizmetine ilave olarak artı bir oda hizmetinden yararlanarak daha fazla eşyanın muhafaza edilmesinin de ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. İstanbul kentinde hizmet sunan depolama firmaları arasından seçim yaparak depo hizmetinden yararlanmanın avantajını da elde edebilirsiniz.

İstanbul Artı Bir Oda Depolama Ücretleri

İstanbul depolama hizmetlerinden yararlanarak uzman ve deneyimli bir ekipten de destek almanın avantajını elde edebilirsiniz. +1 oda depolama ücretleri farklı fiyat seçeneklerine sahip olmak ile beraber aynı zamanda hizmetten hangi süre ile yararlanılacağı da son derece önem taşımaktadır. Bu sebep ile artı bir oda depolama ücretleri hakkında bilgi almak ve fiyat teklifini edinmek için başvuru yapmanız gerekir.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 800 ₺ 750 ₺
Oda Depolama S-SMALL 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.200 ₺ 2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.750 ₺ 2.500 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 4.400 ₺ 4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 5.000 ₺ 4.500 ₺

Not: Kısa süreli eşya depolama ücretleri standarttır. 6 Ay ve 1 Yıl uzun süreli depolama ücretleri Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır.


Artı Bir Oda Depolama Hakkında Merak Edilenler

Artı Bir Oda Ölçüleri Nedir?

+1 Oda depolarımızın ölçüleri 8-10-12-16-20 Metre küp alanlardan oluşur. Farklı ölçülerde Artı bir depolarımız mevcuttur. İhtiyacınız olan ölçülerde oda deponuzu sizin için hazırlamaktayız.

+1 Oda Deposu Fiyatları Ne Kadar?

Artıbir Oda deposu fiyatlarımız depo oda ölçülerine göre değişmektedir. Ortalama fiyatlarımız 300 tl den başlamaktadır. Uzun süreli eşya depolama hizmetinde indirim sağlanmaktadır.

Depo Kiralama Süresi Var Mıdır?

Müşteri isteğine göre kısa zamanlı veya uzun zamanlı depo kiralama hizmeti veriyoruz. 1 Aylık 3 Aylık 6 Aylık veya Yıllık depolama imkanı sunuyoruz.

Etiketler:
Artı Bir Oda Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al