Beyaz eşya depolama şirketi Elektronik eşya depolama hizmeti sunar. İstanbul’da beyaz eşya, buzdolabı fırın, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi depolama kirala. Beyaz eşyaların konulduğu depo alanını ucuz fiyatlarla kirala. İster çeyiz eşyası bırakın, isterseniz de ev eşyalarınızı bırakın karar sizin.

İstanbul Beyaz Eşya Depolama Şirketi

Beyaz eşyaların depolara aktarımı nın yapılması ve bu alanda muhafaza edilmesinde belli hava koşullarının sağlanması son derece önemlidir. Nem, küf ve rutubetsiz olan alanlarda muhafazanın sağlanmasının yanı sıra hava koşullarından da etkilenmeme son derece önem taşır. Belli ısı ayarına sahip olan depo alanlarında yapılacak olan saklama işleminde aynı zamanda güvenli alan seçimlerine yer açmanız da tavsiye edilir.

Beyaz eşya depolama Elektronik ev aletleri depolama
Beyaz eşya depolama Elektronik ev aletleri depolama

Beyaz eşya depolama hizmeti alımınızda profesyonel depolama hizmetlerinden yararlanarak uzman ve deneyimli bir ekip desteğine sahip olmak için ise hemen firmamız ile iletişime geçerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru ardından eşyalarınızı yerinden alarak depo alanlarına taşıma nakliye işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bütün eşyaları paketli ambalajlı şekilde korunaklı ve güvenli bir tarzda taşıyoruz. Gerek duyulması halinde Asansörlü Nakliye aracımızı da kullanarak eşyanın zarar görmeden taşınmasını hedefliyoruz.

Beyaz Eşya Depolama Hizmeti Nasıl Alınır?

Beyaz eşya depolama hizmeti almak için öncelikle firma belirlenmesi yapmanız gerekir. Hizmet sözleşmesinde eşyanızın depo alanında kalacağı sürede önemlidir Günlük, haftalık, aylık ya da senelik olarak seçim yapabilirsiniz. Belli tarih bazında da yapılabilecek olan depolama hizmet bedeli için firmaya yapacağınız başvuru sonrasında fiyat teklifine onay vermeniz durumunda beyaz eşya depolama hizmetini almanın da avantajına elde ederek eşyanızı belirli süre muhafaza edebilirsiniz.

İstanbul’da Beyaz Eşya Depolama Hizmeti Nereden Alınır?

Beyaz eşya depolama hizmet alımı ile beyaz eşyalarınız belirlenen süre zarfında güvenli alan içinde muhafaza edilir. Bu avantajdan yararlanarak eşyanızın herhangi bir zarar görmeden saklaması için ise firmamızdan gerekli depolama desteğini talep edebilirsiniz. Konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile sunduğumuz depolama hizmetlerimizde profesyonel destek sunmaktayız. Hemen beyaz eşya depolama hizmetinden yararlanmak için firmamız müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Depo İstanbul Eşya Depolama Ev Eşyası Depolama Firması
Depo İstanbul Eşya Depolama Ev Eşyası Depolama Firması

Beyaz Eşya Deposu Kiralama

Yapacağınız başvurunuz sonrasında uzman personelimiz eşya yükünüzü inceleyerek sonrasında sunduğumuz depolama hizmeti ile ilgili bilgi vermek için adresinize ulaşım sağlar. Belirlenen beyaz eşya depolama hizmet bedeline onay vermeniz durumunda ise taraflar arasında imzalanacak olan sözleşme de yer alan tarih ve saatte hizmet sunulur. Hizmet sözleşmesinde belirlenen süre sonrasında tekrardan depo hizmetinden yararlanmak için hizmet sözleşmesin de yenileme talep edebilirsiniz. Beyaz eşya depolama hizmetinden yararlanarak güvenli ve garantili bir depolama hizmeti almanın yanı sıra uygun fiyatlı hizmet yer açmak için hemen firmamıza başvurunuzu yapabilirsiniz.

Depolanan Beyaz Eşya Listesi

 • Buz Dolabı
 • Fırın
 • Çamaşır Makinesi
 • Bulaşık Makinesi
 • Ütü
 • Ocak
 • Davlumbaz
 • Tost Makinesi
 • Meyve Sıkacağı
 • Yürüyüş Koşu Bandı
 • Masaj Aletleri
 • Spor Aletleri
 • Elektrik ve Elektronik Malzemeler

Beyaz Eşya Depo Fiyatları

Beyaz eşya depolama, elektronik eşyaların depolanması ekonomik ücretlerle sunulur. Beyaz eşya depo fiyatlarımız aylık 100 tl den başlamaktadır. Eşyalarınızın sayısına göre ve çeşidine göre daha büyük depo alanları tahsis ediyoruz. Birden fazla beyaz eşyalar için müşterilerimize özel oda depo sunuyoruz. Kişiye özel kilitli alan olan depoları dilediğiniz gibi kullanıyorsunuz. Oda Depo alanına 10 a yakın beyaz eşya yı bıraka bilirsiniz. Ayrıca dilerseniz sadece beyaz eşyalar için değil bütün ev eşyaları için de depo kiralama olanağı sunuyoruz. Bunların başında 1+1 Ev Eşyası Depolama, 2+1 Ev Eşyası Depolama, 3+1 Ev Eşyası Depolama alanları gelmektedir. Eşya depolama fiyatları sayfasından ayrıntılı ücret bilgisine erişebilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 800 ₺ 750 ₺
Oda Depolama S-SMALL 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.200 ₺ 2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.750 ₺ 2.500 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 4.400 ₺ 4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 5.000 ₺ 4.500 ₺

Not: Kısa süreli eşya depolama ücretleri standarttır. 6 Ay ve 1 Yıl uzun süreli depolama ücretleri Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır.

Beyaz Eşya Depo Hakkında Merak Edilenler

Elektrik, elektronik eşya, beyaz eşyaların depolanması hakkında sıkça sorulan soruları sizler için aşağıda sıraladık. Bunların dışında aklınıza takılan sorular için Whatsap hattımızdan bizimle 7/24 irtibata geçebilir sorularınızı sora bilirsiniz.

Beyaz Eşya Depo Ücreti Ne Kadar?

Ortalama 100 tl den başlar. Sayı arttıkça indirim oranı uygulanır.

Beyaz Eşyaların Depolanmasını Kimler Tercih Eder?

Genellikle öğrenciler, bekarlar, nişanlılar, sözlüler, evlenecekler tercih ederler.

Depo Hacim Ölçüleri Ne Kadar?

Depoların alan hacimlerinin ölçüleri 3 metre kare 5 metre kare 8 metre kare gibi farklı ölçülerden meydana gelir. İhtiyaca göre depo alanları genişletilmektedir.

Depo Alanına Kaç Beyaz Eşya Sığar?

Depo çeşidine göre ve depo ölçülerine göre 1 beyaz eşyanın sığdığı depo da var. 10-20 Beyaz eşyanın sığdığı depo alanı davar. İhtiyacınıza göre depo bölümü seçebilirsiniz.

Etiketler: ,
Beyaz Eşya Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al