Ek oda depolama İstanbul ek oda depo kiralama ücretleri ile yaşam alanınıza ek oda depo kiralayın. 1 Aylık, 6 Aylık ve Yıllık kiralık ekoda depolama alanı sahibi olun. İstanbul eşya depolama şirketi İstanbul’un Anadolu yakası ve Avrupa yakası bölgelerinde bulunan depolama alanlarında fazla eşyalarınız için ek oda depo kiralama hizmeti verir.

Ek Oda Depolama Firması

Ev ya da iş yeri eşyalarının muhafaza edilmesi işlemlerinde depolama hizmetine yer verebilirsiniz. Ek oda depolama hizmetinden yararlanarak daha fazla alana daha uygun fiyat seçeneği ile sahip olmanız da mümkün. Ek oda depo kiralama işlemlerinde sunulan hizmet içeriğine, kalitesine ve güvenliğine dikkat ederek buna göre hizmeti almanız da tavsiye edilmektedir. Ek oda kiralama hizmetlerinde şirket seçimine, hizmete ve depolama fiyatlarına da dikkat etmeniz gerekir.

Ek oda depolama istanbul ekoda depolama şirketi
Ek oda depolama istanbul ekoda depolama şirketi

İstanbul Ek Oda Depolama Şirketi

İstanbul kenti içinde gerekli olan depolama ihtiyacının karşılanmasında ek fazla oda depolama hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Daha fazla alana sahip olmanın yanı sıra daha ideal fiyat seçeneği ile sunulan ek bir oda depolama hizmetlerinden yararlanırken ise şirket seçimine önem vermeniz tavsiye edilir. Bu aşamada konusunda uzman ve deneyimli ekipten profesyonel destek almanın da ayrıcalığını edinebilirsiniz.

Eşya Depolama:Güvenlikli Rutubetsiz
✅ Taşımalı Depolama:Nakliyat Depolama
Sigortalı Depolama:Sözleşmeli Depo Kiralama
✅ Firma Yetki Belgesi:Onaylı Şirket

İstanbul Ek Oda Depo Kiralama Hizmeti

İstanbul kenti içinde ihtiyacınız olan depo hizmetlerinde yararlanarak avantaj elde edebilirsiniz. Hizmetlerden yararlanırken ise konusunda uzman ve deneyimli bir ekipten profesyonel destek almanız tavsiye edilir. İstanbul kenti içinde yapılacak olan depo işlemlerinizde ek oda tercihlerinde de firmanın sunduğu ek hizmet detaylarına yer vermeniz tavsiye edilir. 4 ay ve daha uzun süreli depoda eşyalar alınmaz ve kira da ödenmez ise; açık arttırma usulü depo boşaltma ve tasfiye etme sistemimi de aktiftir.

İstanbul Ek Oda Depolama Fiyatları

İstanbul kentinde ek oda depolama hizmetlerine yer vererek daha çok alanda daha fazla eşya, malzeme ya da ürünü saklamanın da avantajına sahip olabilirsiniz. Farklı birçok eşya, malzeme ve ürün ile ilgili sunulan hizmetlerden yararlanarak depo alanında yararlanmanız mümkün olur. Ek oda depo hizmet fiyatları farklı seçeneklere sahip olarak sunulmaktadır. Bu seçimlerden yararlanırken fiyat ile ilgili detaylı bilgileri de firmadan talep edebilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 800 ₺ 750 ₺
Oda Depolama S-SMALL 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.200 ₺ 2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.750 ₺ 2.500 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 4.400 ₺ 4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 5.000 ₺ 4.500 ₺

Not: Kısa süreli eşya depolama ücretleri standarttır. 6 Ay ve 1 Yıl uzun süreli depolama ücretleri Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır.

İstanbul Ek Oda Depolama Ücretleri

Ek depo depolama hizmetlerinden yararlanarak daha fazla depolama alanına sahip olmanın ayrıcalığını elde ederek malzemelerinizi ve eşyalarınızı korunaklı bir alanda korumanın avantajını elde edebilirsiniz. İstanbul ek oda depolama ücretleri hakkında bilgi almak için ise firma ile iletişime geçerek fiyat teklifini alabilirsiniz. Konusunda uzman olan ve deneyimli bir firmadan destek alarak fiyat teklifini alıp hizmetten yararlanabilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

Ek Oda Depolama Sistemi Nedir?

Ek oda depolama sistemi, fazla eşyalar için yaşam alanlarına ek oda depo tahsis edilmesi şeklindedir. 3+1 ev yerinde 2+1 evde oturanlar için +1 oda ihtiyaçlar için kiralıyoruz.

Ek Oda Depolama Ücretleri Ne Kadar?

Ek oda depolama ücretleri kiralanacak depolama alanının süresine bağlıdır. Depo büyüklüğüne bağlıdır. Ortalama eşya depolama fiyatları 900 tl den başlamaktadır.

Depo Kiralama Süresi Aralığı Ne?

Depo kiralama süresi 1 Aylık, 6 Aylık ve Yıllık şekildedir. Depo kira süresi uzadıkça kira fiyatlarında %20 ye varan indirim uygulanmaktadır. Dilediğiniz süre zarfında eşyalarınızı depoda bekletebilirsiniz.

İstanbul Ek Oda Depolama Şirketi İletişim

Adres: İçerenköy Mahallesi Şükran Sokak No:23/A – Ataşehir/İSTANBUL
Telefon: 444 30 36Mobil: 0533 658 88 82

Etiketler:
Ek Oda Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al