Depo Alanı Eşya Hacim Hesaplama aracı ile evinizdeki fala eşyalarınızı, depoya konacak ev eşyalarını depolamadan önce ne kadar yük alanına ihtiyaç duyacağınızı hesaplayın. Kaç metre küp, kaç metre kare Eşya Depolama alanı kiralama ihtiyacı duyacağınızı belirlemiş olursunuz.

Fiyat Teklifi Al

İstanbul Depolama Hacim Hesaplama Aracı

Ev Eşyası Depolama alanı hacim hesaplama aracı ile eşyalarınızın ne kadar alan kapladığını hesaplayın. Küçük depo alanı, Orta depo alanı ve Büyük depo alanı ile istediğiniz ölçülerde depo kiralama hizmeti sunuyoruz. Eşyanıza göre ne kadarlık bir alana ihtiyaç duyduğunuzu bizlere iletirseniz, size minimum fiyat ve maksimum alan güvencesi ile depolama hizmeti sunacağınız.

Hacim hesaplama Nakliyat depolama kiralık eşya depolama hacim hesaplama aracı
Hacim hesaplama Nakliyat depolama kiralık eşya depolama hacmi hesaplama aracı

Eşya Depolama Alanı Hesaplama

Eşya Depolama Alanı Hesaplama eşyalarınızın miktarına ve sayısına göre değişir. Koltuk, kanepe, köşeli koltuk gibi kaba malzemeler fazla yer kaplar. Tablo, sanat eseri, tarihi eser, evraklar ise az yer kaplar. Buzdolabı, fırın gibi beyaz eşyalar da depolarımızda sorunsuzca yerini alır. Dilediğiniz eşya çeşidine göre depo alanlarımız sizleri bekliyor.

Hacim Hesaplama Alanları İle İlgili Merak Edilenler

Depolama ve ev eşyası depolama alanları hakkında merak edilen sıkça sorulan sorular aşağıda listelenmiştir.

Depolama Alanı Ölçüleri Nedir?

Küçük, Orta ve Büyük Depo Alanlarından oluşur.

Depolanan Eşyalar Nelerdir?

Ev eşyası, ofis eşyası, beyaz eşyalar ve özel eşyalar gibi bütün eşyaları depolarımızda barındırıyoruz.

Hacmine Göre Depo Çeşitleri Nelerdir?

Küçük depo diye tabir ettiğimiz (Small Depo Alanımız mevcuttur.) Orta Diye tabir ettiğimiz (Medium depo alanı) Büyük olan (Larc depo alanı) ve Çok büyük olan (XLarch Depo alanı) siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Kapsamlı Eşya Deposu Kiralama İçin Fiyat Teklifi Al