Klimalı eşya depolama İstanbul klimalı eşya depolama şirketi aylık kiralık klimalı depo hizmeti sunar. İstanbul’da klimalı depo kiralamak için bizden ücretsiz fiyat teklifi alınız. Temiz depo modern depo alanları ile güvenli depolama yapmaktayız.

Klimalı eşya depolama İstanbul klimalı depo kiralama şirketi klimalı ev eşyası depolama
Klimalı eşya depolama İstanbul klimalı depo kiralama şirketi klimalı ev eşyası depolama

Klimalı Eşya Depolama Şirketi

Klimalı depolama hizmetleri ile ev ya da iş yeri eşyanızın yanı sıra farklı eşya ya da ürünlerinde depolanmasından destek alabilirsiniz. Konusunda uzman ve deneyimli bir firma seçimine yer açarak eşya depolama hizmetini almanın avantajına sahip olabilirsiniz. Özellikle bazı eşyaların depo alanında muhafaza edilmesi seçimlerinde klimalı eşya depolama işlemine yer açılması son derece önemli bir detaydır. Bu sebep ile depolama hizmeti alınırken alınacak olan faydanın da önceden belirlenmesi önemlidir.

İstanbul Klimalı Eşya Depolama Firması

İstanbul kentimizde yapacağınız eşya depolama hizmetinde farklı birçok ürün, eşya ya da buna benzer değerlerin depo alanlarında muhafaza edilmesi mümkün olur. Depolama işlemlerinde ise klimalı eşya depolama hizmetinin alınması ise özellikle daha serin bir alan gerektiren eşyalar için önem taşımaktadır. Bunun yanı sıra depo alanlarının ise dış hava koşulları ne olursa olsun belli ısı içinde bulunması son derece önemlidir.

Havalandırmalı Klimalı Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Havalandırmalı klimalı ev eşyası depolama şirketi olarak aylık kiralık depo alanları tahsis ediyoruz. Bu depo alanları kişiye özel kiralık depo bölümlerinden meydana gelir. Klima havalandırmalı eşya depolama alanlarında eşyalarınız sorunsuz depolanır. Eşyalarınızın rutubet ve küften olumsuz etkilenmemesi için klimalı depo kiralayın.

İstanbul Klimalı Depo Kiralayın

İstanbul klimalı depo hizmetinin edinilmesi aşamasında uzman ve deneyimli bir firma tercihine yer açarak deneyim ile kaliteden de yararlanmanın ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Konusunda uzman olan firma depo alanın zaten belli ısı içinde sabit olarak kalmasını sağlayarak eşyaların korunmasına destek olur.

İstanbul Klimalı Eşya Depolama Fiyatları

İstanbul eşya depolama kentimizde ihtiyaç duyabileceğiniz eşya depolama hizmetinin alımında klimalı alan seçimleri eşyanın daha ideal olarak muhafaza edilmesi için gereklidir. Klimalı eşya depolama hizmet alım işlemlerinde konusunda uzman ve deneyime sahip olan ekip dış hava koşulları ne olursa olsun belli orandaki ısının iç alanda oluşturulmasını sağlar. Klimalı depolama hizmet alımında ise eşya yüküne ve depolama süresine göre fiyat belirlenir.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 800 ₺ 750 ₺
Oda Depolama S-SMALL 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.200 ₺ 2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.750 ₺ 2.500 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 4.400 ₺ 4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 5.000 ₺ 4.500 ₺

Not: Kısa süreli eşya depolama ücretleri standarttır. 6 Ay ve 1 Yıl uzun süreli depolama ücretleri Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır.

İstanbul Klimalı Depo Ücretleri

Klimalı ortam içinde eşyanızın istenen ısı dengesinde muhafaza edilmesi ile avantaj elde edebilirsiniz. Günlük olarak yapılan depolama hizmet alımları aynı zamanda haftalık, aylık ya da daha uzun vadeli seçim ile senelik olarak da tercih edilmektedir. Yapılacak olan hizmet sözleşmesinde depolama ücreti ise eşya yükü ve depolama sürenize göre değişim göstererek size teklif olarak sunulur.

Etiketler:
Klimalı Eşya Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al