Ümraniye eşya depolama İstanbul ümraniye depo kiralama firması

Ümraniye Eşya Depolama

Ümraniye eşya depolama Ümraniye kiralık depo şirketi ev eşyası depolama, ofis kişisel eşya depolama hizmetleri için güvenli oda depo kiralama hizmetleri sunar. Ümraniye’de kiralık depo arayışında olan vatandaşlarımıza özel kilitli depo alanları tahsis etmekteyiz.

Devamını Oku..
Tuzla eşya depolama İstanbul tuzla ev eşyası depolama kiralık depo şirketi

Tuzla Eşya Depolama

Tuzla eşya depolama şirketi indirimli fiyatlarla Tuzla depo kiralama, ev eşyası depolama, güvenlik kameralı, klimalı, hijyenik kiralık oda depo hizmeti sunar. İstanbul Tuzla’da kiralık depo alanlarımız kilitli oda tipi depolama olarak hizmet sunar. Güvenli ve sigortalı eşya depolama hizmeti için sunduğumuz diğer hizmetler hakkında bilgi alınız.

Devamını Oku..
Şile Eşya Depolama

Şile Eşya Depolama

Şile Eşya depolama hizmeti genellikle birçok insanın günlük hayatta bile ihtiyaç duyduğu bir şeydir. Bu gibi durumlar da fazla olan eşyalarınızı kolay bir şekilde depolayarak fazlalıklardan kurtulmak mümkün. Özellikle yeni bir eve taşınırken bazı eşyalar taşınacağınız eve sığmaz. Bu eşyaların bir kısmı ya ihtiyacı olan birine verilir yada eşya depolama alanlarına yerleştirilir. Bu alanda devreye bizler girerek fazla olan eşyalarınızı kolay bir şekilde depolamaktayız. Uzun yıllardır hem nakliye hem de depolama alanında hizmet veren firmamız birçok müşteriye de hizmet vermeye devam eder. Şile eşya depolama firması olarak çok uygun fiyatlara hizmet vermekteyiz. Şile eşya depolama diğer firmalara göre daha uygun fiyatlara hizmet veriyoruz. Müşteriler için fiyat bilgisi oldukça önemlidir. Bu nedenle müşterilerimiz çok uygun fiyata hizmet almak isterlerse bizlerle iletişime geçebilirler. Bu alanda uzman olan ekibimiz sizlere en iyi şekilde hizmet verir.

Eşya Depolamanın Önemi

Eşya depolama işi birçok insan için oldukça maliyetli bir iştir. Bu nedenle eşya depolama işi yapacağınız zaman eşyaları iyi bir şekilde ayarlamak gerekir. Çünkü depolama hizmeti veren firmalar eşyaya göre sizlere bir fiyat verir. Eğer depolama hizmeti süresi az olacaksa firmayla görüşerek ona göre bir fiyat almak gerekir. İhtiyacınızı doğru bir şekilde belirlemek aynı zamanda maddi açıdan da sizi rahatlatır.

Ev veya ofisinizde fazla olan eşyaları depolama hizmeti veren firmamıza vererek eşyalarınızın azalmasını sağlamak da mümkün. Bu nedenle birçok kişi tarafından eşya depolama önemlidir. İyi ve kaliteli bir firma bulduğunuz zaman eşyalarınızı güvenli bir şekilde burada saklamak mümkün. Aynı zaman da istediğiniz zaman bu eşyaları da buradan alabilirsiniz.

Şile Eşya Depolama
Şile Eşya Depolama

Güvenli Bir Firma Seçimi

Nakliyat firmalarının bir çoğu eşyaların büyük ve küçüklüğüne bakmadan uzun vadeli olarak hizmet vermeye devam eder. Ürünlerin tek tek kontrol edilmesi, taşınması ve yerleştirilmesi nakliyat alanında oldukça önemlidir. Her bir ürünün sağlıklı bir şekilde korunması ve muhafaza edilmesi her nakliye firmasının yaptığı bir şey değildir.

Bu nedenle müşteriler ciddi anlamda sorun yaşayabiliyor. Ancak firmalara giderek yüz yüze görüşme sağlamak daha sağlıklı olacaktır. Eşyalarınızın nasıl bir ortamda muhafaza edildiği ve ne kadar derece de kaldığı önemlidir. İyi bir şekilde hizmetlerini sürdüren firmalar bu konuda sizlere daha iyi bir hizmet verir. Firmamız tüm müşterilere ait olan eşyaları güveniz bir şekilde muhafaza eder. Şile eşya depolama firması olarak bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Eşya Depolamada Sözleşme Yapılması

Sözleşme hemen hemen her işlemde karşımıza çıkar. Yazılı olarak sözleşme yapmak oldukça önemlidir. Depolama yapılan eşyalar mutlaka sözleşmede yazmalıdır. Bazı firmalar daha titiz bir çalışma yapar ve kolileme hizmeti verir. Kolileme hizmetinde listeleme işlemi yapılır ve bu şekilde sözleşmeye yazılır. Sözleşmenin elinizde olması herhangi bir sorun yaşamamanız adına oldukça önemlidir. Bu nedenle eşya depolama alanında hizmet alacağınız zaman mutlaka firmalarla sözleşme yapmak gerekir.

Şile Eşya Depolama Hizmeti
Şile Eşya Depolama Hizmeti

Eşya Paketleme İşlemi

Eşya paketleme işlemi eşya depolamı verecek olan her firmada olan bir durumdur. Eşya depolama işlemi yapılmadan önce her firmada olduğu gibi bizim firmamız da eşya paketleme hizmeti verir. Eşya paketleme işlemi adım adım gerçekleşir. Firmamız büyükten küçüğe olarak tüm eşyaları özenli bir şekilde paketler.

Tüm eşyaların bilgisi firmamıza verilir. Firmamız da çalışan personeller de buna göre sağlıklı bir şekilde paketleme yapar. Paketleme işleminde kullanılan malzemeler de oldukça önemlidir. Çünkü eşyalara zarar vermeyecek bir şekilde paketlemenin yapılması gerekir. Eşyalara zarar geldiği zaman genellikle ciddi anlamda sorunlar yaşanabilir. Bu nedenle firmamız bu konuda çok dikkatli bir şekilde davranmaktadır.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eşya depolama hizmeti her firma tarafından özenli bir şekilde yapılır. Firmamızda uzman ekibiyle birlikte hiçbir zarar vermeden eşyaları dikkatli bir şekilde taşır. Eşyaların taşınma işlemi gerçekleşmeden önce ekspertiz bakarak eşyaların değeri belirlenir. Daha sonra taşıma işlemi başlatılır.

Eşya taşırken personellerimiz bu konuda oldukça dikkatli davranır. Eşyaların taşınmasından önce paketleme işlemi yapılır ve buna uygun bir şekilde taşıma işlemi yapılır. Firmaların bu konuda dikkat etmesi gerektiği gibi müşterilerinde dikkat etmesi gerekir. Çünkü hiçbir müşteri eşyalarına zarar gelmesini istemez. Özellikle büyük eşyalar taşınırken bir çok kişi tarafından taşınır. Bu nedenle firmanın çalışan personelleri de bu konuda gerekli eğitimleri almış olmalıdır.

Şile Eşya Depolama Hizmetleri
Şile Eşya Depolama Hizmetleri

Eşya Depolamada Kullanılan Araçlar

Eşya depolama hizmeti verileceği zaman firma eşyaları müşteriden kendisi alır. Bunun içinde çeşitli araçlar kullanılır. Genellikle eşyaların büyüklüğüne göre bir araç seçimi yapmak daha doğru olur. Çünkü eşyalar çok fazla ise küçük bir araç eşyaları taşımaya yetmez. Bu nedenle kamyonet tipi olan araçları tercih etmek daha sağlıklı olacaktır. Kamyonet tipi olan araçlarda eşyalar daha rahat bir şekilde taşınır.

Araçların büyüklüğüne göre eşyalarda buraya monte edilir. Daha sonra depolama yapılacak olan alana götürülür ve burada eşyalar muhafaza edilir. Nakliye firmalarından hizmet alırken mutlaka hangi araçların kullanıldığını da sormakta fayda var. Böylelikle eşyalar daha hızlı ve kolay bir şekilde taşınmış olur.

Eşya Depolama Süresi

Eşya depolama hizmeti değil her bir müşteri için oldukça önemlidir. Firmamız bu konuda depolama hizmetini oldukça kaliteli bir şekilde verir. Şile eşya depolama firması olarak hizmet sunan firmamız bu konuda iyi bir şekilde hizmetlerini sürdürür. Bazı müşteriler eşya depolama hizmeti alacağı zaman belli bir süreyle alır.

Ancak eşya depolama da firmamız süresiz olarak hizmet vermeye devam eder. Firmamızdan hizmet alacağınız ne kadar süreli olarak hizmet almak istediğinizi mutlaka belirtmelisiniz. Buna göre sizlere belli bir sözleşme yapılır. Belirlediğiniz süreye kadar eşyalarınız depoda kalmaya devam eder.

Sultangazi Eşya Depolama

Sultangazi Eşya Depolama

Eşya depolama nakliye sektörünün en önemli hizmetlerinden biri olup insanların çeşitli gereksinimlerinin karşılanması amacı ile sunulmaya başlanılmış olup talebin giderek daha da artması nedeni ile sunulmaya devam ediliyor. Şehrin muhtelif yerlerinde gerekli koşulları karşılamak üzere hazırlanmış olan depolar özellikle güvenlik sorunlarına getirdikleri kalıcı çözümler ile öne çıkıyor. Sultangazi eşya depolama firmamız kurulduğu ilk günden bugüne hizmette kalite, güvenilirlik ve profesyonel kadrosu ile siz saygı değer müşterilerine hizmet veriyor.

Eşyalarınızı depolama ihtiyacında mısınız o halde kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışımızla tanışmak için bizimle iletişime geçin. Bizi arayın sizi detaylı olarak bilgilendirelim. Uzmanlık ve kalite ile uzun yıllardır eşya depolama hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Sultangazi Güvenilir Eşya Depolama

Firmamızdan depolama hizmeti almaya kara verdiğinizde, hem sizin hem bizim için uygun olan bir gün ve saatte adresinize geliyor eşyalarınızı depomuza götürmeden önce en son teknolojileri kullanarak yerinde itina ile paketliyoruz. Hem paketleme hem de nakliye ve depolama aşamalarında eşyalarınızın herhangi bir zarar görmemesi için tüm aşamalarda uzman ekibimiz pür dikkat bir şekilde çalışıyor.

Paketleme işlemlerinin tamamlanmasının ardından ekibimiz son derece dikkatli bir şekilde eşyalarınızı depomuza sevk amacı ile nakliye aracımıza yerleştiriyor. Tüm aşamalar tamamlanana kadar ekip arkadaşlarımız sizi süreç hakkında sık sık bilgilendiriyor. Nakliye aracımız eşya yerleştirme işleminin bitmesinin ardından adreste son kontrollerini yaparak depomuza doğru eşya taşıma işlemine başlıyor.

Sultangazi Eşya Depolama Hizmeti
Sultangazi Eşya Depolama Hizmeti

Sultangazi Profesyonel Eşya Depolama

Nakliye sürecinin ardından eşyalar depomuza ulaşır ve itina ile yerleştirilir. Depoda gerekli düzenlemelerin ve kontrollerin yapılmasının ardından eşyalarınız depolama hizmetini almak istediğiniz süre boyunca güvenle depomuzda tutulur.

En önemli kriteri müşteri memnuniyeti olan firmamız sizin için nakliye sürecinin zahmetli ve zaman alan kısımlarını yerinize tamamlayarak size dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz zamanlar arttırır.

Siz kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışımızı bildiğinizden rahatlıkla diğer işlerinize odaklanacaksınız. Kiralamış olduğunuz depolarda bulunan eşyalarınız hiç vakit kaybetmeden hemen sigortalanır. Siz de güvence altına alındığını bildiğiniz eşyalarınızı tereddüt etmeden firmamıza emanet ediyorsunuz.

Sultangazi Nakliyat ve Eşya Depolama

Müşteri ihtiyaçlarına göre farklılıkları gösterebilen eşya depolama hizmetleri ev eşyaları, ofis malzemeleri, iş yeri eşyaları, saklama alanınızın bulunmadığı ancak saklama gereği hissettiğiniz özel eşyalarınız gibi çok çeşitli eşyaların depolanmasını kapsar. Depolar fiziksel yapıları, depolamaya uygunlukları profesyonel ekibimiz tarafından ayrıntılı bir şekilde incelenerek depo olarak kullanılmaya başlanır.

Sultangazi eşya depolama firması olarak her çeşit depolama ihtiyacınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten kıvanç duyarız. Depolarımız hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sultangazi Modern Eşya Depolama

Yaşıyor olduğumuz bilgi çağında dahi bürolarda hiç bir yere sığdırılamayan evrak yığınları bulunur. Bu evrakların ve dosaların da güvenli bir şekilde saklanması gerekir. Kıymetli evraklarınız içinde bizimle iletişime geçebilir ve bizden evrak depolama talebinde bulunabilirsiniz.

Eşyalarınızı bize teslim ederken yaşadığınız rahatlığı evraklarınızın arşivlenmesinde de yaşarsınız. Her nevi dosyalarınız arşivlemeye uygun koşullarda itina ile saklanır. Siz de pek çok insanın bizi tercih etme sebebini yaşayarak öğrenebilir ve müdavimlerimiz arasına girebilirsiniz.

Sultangazi Eşya Depolama
Sultangazi Eşya Depolama

Sultangazi Eşya Depolama Hizmetinden Kimler Faydalanabilir?

Son derece kapsamlı bir iş olan eşya depolama hizmetimizden evini taşıyanlar, işyerini değiştirecek olanlar, kısmi süreli görevlendirme ile çalışacak olanlar, evinde ya da iş yerinde tadilat yaptıracak olanlar, arşiv gereksinimi duyan iş yerleri başta olmak üzere herhangi bir eşyasını depolamak isteyen herkes faydalanabilir. Eşya depolama olarak ihtiyaç duyduğunuz her nevi depolama istekleriniz için bizimle iletişime geçiniz.

İstanbul’un farklı ilçelerinde bulunan vatandaşların eşya depolama ihtiyaçlarını güvenli ve korunaklı depolarda karşılıyoruz. Sultangazi eşya depolama hizmetinden yararlanan birçok kişi bulunuyor. İnsanlar, kısa ya da uzun vadeli yapılan görevlendirmeler sonucunda eşyalarını taşımak yerine depolamak isteyebilirler. Bu noktada devreye giren firmamız, kurumsal ve profesyonel eşya depolama hizmeti sunmaya devam ediyor.

Sultangazi Eşya Depolama Yöntemleri

Nakliye sektöründe verilen en önemli hizmetlerden biri olan eşya depolama hizmetinin ise en önemli noktası eşyaların teslim alındıkları hali ile müşteriye teslim edilmesidir. Bu nedenle büyük özen göstererek seçtiğimiz depolarımızın bakımları da düzenli olarak yaptırılır. Sürekli gelişen teknoloji ve sektördeki güncel gelişmeler de düzenli olarak takip edilir.

Şirketimizin öncü konumunu koruması için profesyonel ekibimiz her zaman teyakkuz halindedir. Tüm bakımlarının düzenli olarak yapıldığı, haşerelere karşı düzenli ilaçlamaların yapıldığı, temizlik ve hijyen koşullarının tavizsiz olarak uygulandığı depolarımız ile siz değerli müşterilerinize hizmete hazır bulunmaktayız.

Sultangazi Eşya Depolama Hizmetleri
Sultangazi Eşya Depolama Hizmetleri

Sultangazi Eşya Depolama Avantajları Nelerdir?

Şirketimiz bünyesinde sunulan eşya depolama hizmetinden faydalanmaya başladığınızda sizi bekleyen diğer faydaları da keşfetmiş olacaksınız. Öncelikle tam güvenlikli 7/24 güvenlik kameraları ile izlenen depolarımızda eşyalarınızı saklama ayrıcalığını kazanacaksınız. İçeriğinin ve miktarının bir öneminin olmadığı eşyalarınızın her biri sigortalanmış olacak.

Depolarımızın her biri sadece bir tek müşterimizin hizmetine sunulur ve herhangi bir hasara maruz kalmamaları için gerekli özen gösterilir. Siz de eşyalarımı nasıl ve nerede saklayacağım şeklinde bir soruya cevap arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sultangazi Eşya Depolama İletişim

Uzman ekibimiz ve profesyonel yaklaşımımız ile muhteviyatının bir önem taşımadığı eşyalarınızı itine ile paketleyip, özenle taşıyıp size özel olan depomuza son derece hassas bir şekilde yerleştiriyoruz.

Düzenli kontrolleri yapılıyor olan depolarımızda eşyalarınız son derece güvende olup aklınız kalmadan eşyalarınızı bize teslim edebilirsiniz. Bize teslim ettiğiniz hiç bir eşyanızda hasar, kırılma, böceklenme gibi herhangi bir sorun yaşamaz ve bizim müşterimiz olmanın ayrıcalığını yaşarsınız. İstediğiniz miktardaki eşyalarınız muhteviyatı her ne olursa olsun sizin belirleyeceğiniz süre sınırı ile depolarımızda güvenle saklanır. Firmamızın Sultangazi eşya depolama hizmetlerimizden faydalanabilmek için telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Sarıyer Eşya Depolama

Sarıyer Eşya Depolama

Ev taşıyanların, uzun süreliğine yaşadıkları şehri ya da ülkeyi terke edenlerin ya da fazla eşyası olanların sıklıkla yaşadıkları sorunların başında eşya depolama problemi gelmektedir. Güvenilir ve uygun şartları sağlayan bir eşya depolama alanı bulmak zordur. Sektördeki bu ihtiyacın farkında olan firmamız güvenilir depolama deyince ilk akla gelen firmalardan biri olmuştur. Konut sayısının oldukça yüksek olduğu yerlerde hizmet veren firmamız Sarıyer eşya depolama alanı denilince ilk akla gelen firmalardan biridir. Az ya da çok fark etmez her tülü eşyayı Sarıyer eşya depolama bölgemizde sizler için saklayabiliriz. Eşyalarınız ilk gün teslim ettiğiniz gibi uzun süre bekleyebilir. Depolarımızın hepsinde uygun ısı ve nem ortamı sağlanmış ayrıca havalandırma sistemleri kurulmuştur.

Ev Eşyaları Depolama

Her türlü eşyanın bulunduğu depolarımızda en fazla ev eşyası bulunmaktadır. Her depo alanlarımızda olduğu gibi Sarıyer eşya depolama alanımızda da ev eşyaları fazlalıktadır. Yaşadıkları şehri değiştirip eşyalarını satmak istemeyenler, hatırası olan eşyalarını elden çıkaramayanlar ya da uzun süreli tadilat sonucu eşyasının zarar görmesini istemeyenler Sarıyer eşya depolama alanlarımızı kullanabilir.

Eşyalarda her hangi bir bozulma, küflenme ya da güve yemesi gibi istenmeyen durumlar oluşmaz. Depolarımızın havalandırma sistemleri ve ortam ısıları uygun şartları sağlamaktadır. Bize emanet edilen her eşya geri teslim edilirken ilk gün ki gibi verilir. Onlarca müşterimizin eşyasına kendi eşyamız gibi bakmakta ve her müşterimizi ailemizin bir parçası olarak görmekteyiz.

Sarıyer Eşya Depolama Hizmeti
Sarıyer Eşya Depolama Hizmeti

Villa Eşyaları Depolama

Alan olarak oldukça fazla yer kaplayan villa eşyaları geniş depolama alanlarımızda rahatlıkla depolanabilir. Villanızı boşaltıp kiraya mı vereceksiniz ya da aylarca süren büyük bir tadilata mı gidiyorsunuz öyleyse biz şirket olarak hizmetinizdeyiz.

Bozulmasını ya da tozlanmasını istemediğiniz ve kimseye emanet edemediğiniz eşyalarınızı depolarımıza getirebilirsiniz. Depolarımızı evinizin bir odası olarak düşünün. Aynı evinizin odasına yerleştiriyormuş gibi eşyalarınızı güvenle depolarımıza yerleştirebilirsiniz. Üstelik depolarımıza koyduğunuz her eşya bıraktığınız gün ki gibi sizlere geri teslim edilir.

Ofis Eşyaları Depolama

Ofisini kapatanların ya da çalışmaya ara verenlerin en çok şikayetçi oldukları noktalardan biri ofis eşyalarını koyacak yer bulma sıkıntısıdır. Özenerek seçtiğiniz ve bir dünya para verdiğiniz ofis eşyalarınızın kısa bir süre için satılmasını ya da atılmasını istemiyorsanız sizlerde ofis eşyalarınızı depolarımıza getirebilirsiniz.

Depo alanlarımız kişiye özel olarak tahsis edilmekte olup sizlerin eşyalarının arasına başka hiç kimsenin eşyası koyulmaz. Depo alanlarımızı kendinize ait bir oda olarak düşünebilirsiniz. istediğiniz zaman eşyalarınızı geri alabilir ve yeni bir ofis açabilirsiniz.

Sarıyer Eşya Depolama
Sarıyer Eşya Depolama

Antika Eşyalar Depolama

Hiç kimseye emanet edilemeyen herkesin gözü gibi baktığı antika değeri olan kıymetli eşyaların depolanması en zor süreçlerden biridir. Burada eşya sahiplerini maddi ve manevi değeri olan bu tip eşyalarını teslim ederken her zaman bir tereddüt yaşamaktadırlar. Korku dolu duygularla teslim edilen bu eşyalara kendi eşyamız gibi baktığımızdan emin olabilirisiniz.

Gerek maddi değeri olsun gerek aile yadigarı manevi değeri yüksek eşyalarınız olsun hiç tereddüt etmeden depolarımıza bırakabilirsiniz. Kıymeti yüksek olan bu eşyalarınızı ısı ve nem dengesi kurulmuş, havalandırma sistemleri çalışan depolarımızda muhafaza etmek bizler için bir gurur kaynağıdır.

Depolarımızda herhangi bir küf, rutubet ya da olumsuz bir hava bulunmamaktadır. Bu eşyaların ne kadar özen istediğini bilmekteyiz. Özen gösterdikçe ömrü uzun olan bu eşyalarınızı depolarımıza getirin ve aklınız arkada da kalmasın. Antika ve kıymet değeri yüksek olan eşyalarınızı istediğiniz kadar depolarımızda bırakabilirsiniz.

Zaman kısıtlaması olmadan bıraktığınız bu eşyalarınızı bıraktığınız gün ki gibi teslim alacağınızdan emin olabilirsiniz. Şirketimiz siz değerli müşterilerimizin mutluluğu ve huzuru için çalışmaktadır.

Sigortalı Depolama

Her zaman garanti iş yapmak isteyen siz değerli müşterilerimiz için sigortalı depo alanlarımız mevcuttur. Birçok müşterimizin kendini daha fazla güvende hissettiği sigortalı depo alanlarımızı istediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz.

Ev eşyası, ofis eşyası, antika eşya ya da önemli evrak ve dosyalarınızı sigortalı depolarımızda muhafaza edebilirsiniz. Sigortalı depo ayrıcalığı siz değerli müşterilerimize şirketimiz tarafından sunulan bir ayrıcalıktır. Hedefimiz aklınızın arkada kalmaması ve güvenle eşyalarınızı teslim etmenizdir. Müşteri profilimizin huzur ve mutluluğu bizi yakından ilgilendiren bir konudur.

Sarıyer Eşya Depolama Hizmetleri
Sarıyer Eşya Depolama Hizmetleri

Kolileyerek Depolama

Birçok kişinin tercih ettiği depolama stillerinden biri de kolileyerek depolamadır. Kolileyerek depolama hem depo alanınızın daha düzenli olmasını sağlar hem de küçük eşyaları güvenle depolamanıza olanak vermektedir. Kırılacak ve küçük eşyaları depolamanın en kolay yollarından biri koli yaparak depolamaktır. Ayrıca koli yaparak depolama aynı alana daha fazla eşya sığdırabilmek demektir.

Küçük eşyası olanlar, yerden daha fazla istifade etmek isteyenler ve düzen takıntısı olanlar kolileyerek depolama alanlarımızı kullanabilirler. Bu alanlarda diğer alanlara da olduğu gibi özenle korunmaktadır. Hava şartları, havalandırma sistemi eşyalarınızı koruyacak boyutta ayarlanmıştır. Eşyalarınıza her hangi bir zarar gelmez. İlk gün nasıl teslim ettiyseniz zamanı geldiğinde aynı şekilde teslim alırsınız.

Arşiv Evrakları Depolama

Arşiv evrakları ister devlet işleri olsun ister özel sektör işi olsun her zaman için resmi ve önemli evraklardır. Arşiv evraklarında birçok bilgi bulunabilir ve bunlarda gizlilik esastır. Bu durumun farkında olan firmamız arşiv evrak depolarına ayrı bir önem göstermekte ve depoladığınız arşiv evraklarının gizliliğini tam sağlamaktadır.

Diğer tüm eşyalarda olduğu gibi bu depo alanına da depolayan kişiden başka hiç kimse ulaşamaz. İş yerinizde yer kaplayan ve arşivinize sığmayan tüm dosyalarınız güvenle arşiv depolarımızda saklayabilirsiniz. İstediğiniz zaman gerekli tüm hallerde depo alanlarımıza gelip arşiv evraklarınıza ulaşabilirsiniz. Arşiv depo alanlarımızı kendinize ait özel bir arşiv olarak düşünün. Sadece size ait ve sizin hizmetinizdedir.

Sancaktepe Eşya Depolama

Sancaktepe Eşya Depolama

Depolama, her alanda ihtiyaç duyulan bir alandır. Ürün, eşya, gıda ya da birçok alanda depolama alanları gereklidir. Özellikle eşyaların ihtiyaç halinde kullanılması için belirli alanlarda muhafaza edilmesi gerekebilir. Eşyaların yaşam alanınızı daraltması ve gereksiz yer kaplaması sizleri rahatsız edebilir. Atmaya kıyamadığınız eşyalarınızı artık sancaktepe eşya depolama hizmetimizle depolayabilirsiniz.

Depolama alanı olarak eskiden merdiven altı, kömürlük ya da bina ardiye alanları kullanılmaktaydı. Eşyaların rutubete maruz kalması, hırsızlık gibi sorunlarla karşılaşmanız muhtemel olurdu. Anılarınızın olduğu, değerli ya da önemli eşyalarınızı lazım olmasını göz önünde bulundurularak depolama alanında uzun süre saklayabilirsiniz.

Eşya Depolama Neden Önemlidir?

Eşya depolama alanlarına ihtiyaç; bireysel, kurumsal ve imalat alanında olabilir. Depolama alanlarının oluşturulmasıyla birçok eşya grubu özenle saklanıyor ve zarar görmüyor. Taşınma gibi bazı zorunlu durumlar olabilir.

Bu anlamda her zaman sizlerin emanetine sahip çıkıyoruz. Bizlere emanet edeceğiniz her eşyayı detaylı olarak saklıyoruz. Antika eşyalarınızı her zaman saklayacağınız ya da emanet edeceğiniz alan olmayabilir. Sizin için değeri büyük bu eşyalarınızı kısa ya da uzun süreli dilediğiniz gibi saklayabilirsiniz.

Oda Depolama

Oda olarak tasarladığımız depo alanlarında kendinize ait eşyalar kilitli ve kapalı alanda muhafaza edilmektedir. Oda koşulları rutubet olmayan bir alana sahiptir. Kuru ve hijyenik alanlarımız düzenli olarak temizlenmektedir. İlaçlama gerektirmese de rutin bakımları yapılmaktadır. Kilitli olarak bulunan odalarımız, güvenlik sistemlerimizle sürekli kontrol edilmektedir.

Eşyalarınız sancaktepe eşya depolama alanında her zaman güvendedir. Kurulan depolama sistemlerimiz düzenli ve eşyalarınızın büyüklüğüne göre değişen ebatlara sahiptir. Oda depolama alanında depolanan eşyalar; villa eşyaları depolama, ofis ve iş yeri eşyaları depolama, kurumsal eşya depolama olabilir.

Ayrıca kurumsal arşiv depolama, ev eşyası depolama, sanatsal eşya depolama, antika eşya depolama, garaj malzemeleri depolama, elektronik depolama, beyaz eşya depolamadır. Her eşyanın bulunduğunuz alanda düzenlenmesi mümkün değildir.

Koliler halinde istif yapılması ise yerinizi daraltan, hareketinizi kısıtlayan bir durumdur. Bu nedenle özellikle ev eşyalarının depolanma amacına uygun olarak sancaktepe eşya depolama kullanılabilir.

Sancaktepe Eşya Depolama Hizmetleri
Sancaktepe Eşya Depolama Hizmetleri

Kurumsal Arşiv Depolama

Kurumsal alanlarda bulunan arşiv depoları bazen kullanılamaz durumda olabilir. Yer değiştirme ya da kurumsal bir firmanın taşınması durumunda önemli evrakların bir alanda depolanması gerekebilir.

Güvenli ortam olarak, önemli bilgilerin yer aldığı arşivlerin her alana teslim edilmesi mümkün değildir. Bu nedenle depolama alanı ihtiyacı bu noktada doğar. Kurumsal firmaların arşivlerinizi güvenle depoluyoruz. Sigortalı olarak depolama hizmeti verdiğimiz depolama alanımız, her türlü hava akışına karşı güvendedir.

Depolamada Eşyalar Nasıl Hava Alır?

Kapalı konteyner ya da daire sistemlerinde yaşanan bazı havasızlık sorunları, depolama alanımızda yaşanmamaktadır. Depolama alanlarımız düzenli ve kafes şeklindedir. Hava alarak, eşyaların uzun sürede zarar görmemesi sağlanır. Hava akışının olmadığı yerlerde evlerin dahi havalandırılmaması sonucu eşyalarda nem ve koku olurken, depo alanlarında daha fazla olabilir. Bu hususta sancaktepe eşya depolama firması olarak eşyalarınızın havalandırılması düzenli sağlanır.

Sancaktepe Eşya Depolama Hizmeti
Sancaktepe Eşya Depolama Hizmeti

Eşyalar Nasıl İstiflenir?

Eşyalar depolanma sırasında düzenli ve rahat bir şekilde depolanmalıdır. Elektronik, beyaz eşya ve özel eserler ayrı depolama alanlarında saklanmalıdır. Eşyaların üst üste ve sıkışık olması her zaman eşyalara zarar verir. Bu durumun yaşanmaması adına eşyalarınızı düzenli olarak yerleştiriyoruz. Eşyaların taşınacağı alan büyüklüğü, parça sayısı ve eşya niteliğine göre eşyalar depolanır.

Eşya Depolama Avantajları Nedir?

Eşya depolamanın kullanıma katkısı oldukça büyüktür. Yer tasarrufu ve eşyaların depolanması adına daire kirası vermek yerine, uygun fiyatlara depolama hizmetimizden yararlanarak bütçe tasarrufu yapıyorsunuz.

Eşyalarınızı satmak zorunda kalmadığınız depolama hizmetimizde, eşyalarınızı dilediğinizde kullanmak adına teslim alabiliyorsunuz. 2. el eşya satan alanlarda, yer olmadığı için insanların satmaya mecbur kaldığı eşyalar bulunur. Kısa süreliğine emanet edecek bir alanın bulunmaması, bu zorunluluğu sağlar.

Kimse eşyasını kısa sürelik sıkıntı nedeniyle satmak istemez. Güvenli olmayan alanlarda saklanan eşyalar ise güvenli olmaz. Öğrencilerin farklı illerde ev tutmaları sonucu eşyaları sıfırdan almak zorunludur. Bir ev eşyası ise kolay alınmaz. Tatil dönemlerinde ev kirası ödemek yerine depo alanı tutmak öğrenciler için oldukça karlıdır.

Sancaktepe Eşya Depolama
Sancaktepe Eşya Depolama

Ofis Mobilyaları ve Eşyalarının Depolanması

Ofis taşınması oldukça zorlu bir süreç olabiliyor. Yeni bulunan ofis alanının tadilatı ya da fazla eşyaların olması, ayrı bir depolama alanına ihtiyaç duyulur. Ofis eşyaları sadece ofis mobilyaları değildir. Ofis mutfak kısmında kullanılan eşyalar, arşiv alanlarında bulunan evraklar gibi farklı eşyaların da depolanmaya ihtiyacı olur. Ofis mobilyaları değerli mobilyalar arasındadır.

Mobilyalar aynı zamanda bir iş yerinin işleyişi adına önemlidir. Personel masaları, bankolar, çağrı merkezi masalar ve bilgisayarlar oldukça önemli eşyalar arasındadır. Bu eşyaların kısa ya da uzun süreliğine saklanması için birçok ofis yüksek kiralama ücreti ödemektedir. Depolama alanı ise mobilyalara uygun olarak oluşturulmuştur. Özel deri kaplı mobilyaların depolanma şartlarının uygun olması gerekir. Biz depolama alanımızın tüm koşullarına güveniyoruz.

Müstakil Ev Eşyası Depolama

Müstakil ev eşyası, konut olarak nitelendirilen ev eşyalarından daha fazladır. Kullanılan eşyalar genellikle birkaç katlı eve ait olup, daha fazla depolama alanına ihtiyaç duyulan eşyalardır. Özellikle villa gibi müstakil alanlarda mutfak, banyo, beyaz eşya, spor malzemeleri, depo malzemeleri, garaj malzemeleri, mobilya ve çalışma odası alanları gibi birçok eşya grubu bulunmaktadır.

Bu eşyalar için uygun büyüklükte bir depo alanına ihtiyaç duyulur. Müstakil ev eşyası için güvenlikli, kamera sistemlerimizin ve alarm sistemlerimiz yer aldığı depo alanı oluşturduk. Tüm eşyaların kendi niteliklerine göre depolanması konusunda size yardımcı oluyoruz.

Fiyat politikamızı belirlerken, eşyalarınızın güvende olmasına öncelik veriyoruz. Emanetinizi, talep ettiğinizde güvenle teslim ediyoruz. Sigortalı olarak güvencemiz altına aldığımız eşyalarınıza, uzun süre depolama hizmeti veriyoruz.

Silivri Eşya Depolama

Silivri Eşya Depolama

İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden olan silivri eşya depolama hizmetini uzun yıllardır müşterilerimize sorunsuz şekilde ulaştırıyoruz. Bizimle iletişime geçerek eşyalarının korunmasını ve saklanmasını isteyen müşterilerimiz gönül rahatlığıyla hizmetlerimizden faydalanabilirler. Profesyonel ekibimizle müşterilerimizin eşyalarını kendi eşyalarımız gibi koruyup gerekli bakımlarını yaparak zarar görmemelerini sağlıyoruz.

Depolama sürecinde müşteri bilgilendirilmesine önem verilen firma web adresimizde daha önce hizmet almış müşterilerin çok sayıda olumlu yorumları bulunmaktadır. Bu yorumları inceleyerek firmamız ve hizmet kalitemize hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eşya Depolama Süreci

Firma olarak tüm müşterilerimize aynı kaliteli hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlıyoruz. Bu doğrultuda müşterilerimizden aldığımız talep doğrultusunda belirlenen saatte keşif personellerimiz adrese ulaşarak bir dizi incelemelerde bulunuyorlar. Eşyaların türleri, sayısı ve nasıl korunması gerektiği bilgiler edinen personellerimiz tüm süreci de müşterilerimize aktarıyorlar.

İsteyen müşterileri fiyatlar konusunda da bilgilendiren personellerimiz edindikleri bilgileri depolama ekibine aktararak yer hazırlanmasını sağlıyorlar. Depolama işlemi başladığında ise tüm müşterilerimiz için dosya açılmaktadır. Eşyaların sayısı, eşya niteliği ve depolama saati gibi bilgilerin yer aldığı bu dosya, eşyaların kayıt altında olmalarını ve çıkış işlemlerinin daha kısa sürede yapılması açısından önemlidir.

Hangi Durumlarda Eşya Depolama Kullanılır?

İnsanların sürekli olarak mekan değiştirdikleri günümüzde artık eşya depolama bir ihtiyaç haline gelmiştir. Kısa süreli tatil, evsiz kalma, gereksiz ama değerli eşyaların atılmak istenmemesi ve yurt dışı seyahatleri durumları eşya depolama hizmetine en fazla başvurulan durumlardır.

Bu hizmeti müşteri bilgilendirmesi ve kişiye özel odalarda sunduğumuz firmamızda eşyaların zarar görmemeleri için tüm önlemler alınmaktadır. Ayrıca eşya depolama düğünü için daha zamanı olan ancak yapılan indirimi kaçırmak istemeyen genç çiftlere de büyük avantaj sağlamaktadır. Bu çiftlerimiz mobilya ve diğer eşyalarını istedikleri zaman alarak korunaklı odalarımızda bize emanet edebilirler.

Silivri Eşya Depolama Hizmetleri
Silivri Eşya Depolama Hizmetleri

Eşya Depolama Fiyatları

Emanetlerini bir yere bırakmak isteyen ve silivri eşya depolama firmaları araştırması yapan müşterilerimiz diğer firmalarla aramızdaki fiyat farkını göreceklerdir. Kaliteli hizmeti uygun fiyatlara sunmayı amaç edindiğimiz firmamızda müşterilerimize kredi kartının hangisi olduğuna bağlı olarak farklı miktarlarda taksitlendirme de yapıyoruz.

Fiyatların eşyanın cinsi, sayısı ve ne kadar kalacağı gibi konulara bağlı olarak değişen firmamızda belirli dönemlerde kampanyalarda yapıyoruz. Bu kampanya dönemlerini yakalayan müşterilerimiz normal sezonun yarı fiyatına eşyalarını depolarımızda saklayabilirler. Teklif al sekmesinin de bulunduğu firmamızda müşterilerimiz gerekli bilgileri saniyeler içerisinde edinebilirler.

Depolarımızın Durumu

Müşterilerimizin eşyalarının depolanacağı odalar henüz işlem başlamadan hazırlanmaktadır. Eşyaların çıkış tarihine kadar büyük bir titizlikle korunduğu firmamız nem ve başka olumsuz durumlar kesinlikle bulunmaktadır.

Düzenli aralıklarla temizlenen odamızda gün içerisinde birkaç defa da havalandırmalar yapılmaktadır. Depolama işlemi biten eşyaların ardında da oda temizliğinin yapıldığı firmamızda odalarımızın ilaçlama işlemleri de bilinen firmalar tarafından yapılmaktadır.

Firmamızda her zaman boş ve hijyenik depo alanları bulunmaktadır. Sahip olduğumuz farklı büyüklükteki depo alanlarımızla silivri eşya depolama ihtiyacını tek başımıza karşılıyoruz. Bu odalarımıza müşterilerimiz antika, ofis, arşiv, sanat eseri ve ev eşyası türlerini istedikleri süre boyunca bırakabilirler.

Silivri Eşya Depolama
Silivri Eşya Depolama

Güvenilir Hizmet

Piyasada eşya depolama işlemini kaçak olarak yapan birçok firma bulunmaktadır. Herhangi bir olumsuz durumda bir anda yetkilileri kaybolan bu firmalardan olmadığımızı müşterilerimize henüz ilk iletişimde tüm sertifika ve yetki belgelerimizi göstererek ispatlıyoruz. Bu belgelerin yanı sıra eşyaları değerleriniz üzerilerinde sigorta yaptırarak da güven veriyoruz.

Firmamıza ait depolarımız 7/24 kamera gözetimi altındadır. Kamera başında depolarımızdan sorumlu güvenlik görevlilerinin de bulunduğu firmamıza eşyalarını emanet eden müşterilerimiz gönül rahatlığıyla istedikleri zaman geri alım işlemini yapabilirler. İnternet ortamında araştırma yapıldığında adına şikayet başlıkları açılmamış ender firmalardan bir tanesiyiz.

Bu durum eşya depolama ve müşteri memnuniyeti konusundaki başarımızın en açık göstergesidir. Firmamızda tüm eşyalar teslim alınırken olduğu gibi teslim edilirken de ekspertiz yapılmaktadır. Bu ekspertiz işlemi sonrası eşyalar müşterilerimize teslim edilerek herhangi bir sorun olmadığı belgelenmektedir.

Müşteri Hizmetleri

Firmamızda müşteri hizmetleri birkaç birimden oluşmaktadır. Tamamı 24 saat kesintisiz olarak hizmet veren bu birimlerimiz aracılığıyla müşterilerimiz akıllarına takılan tüm soru ve sorunlara kısa sürede cevap verebilirler.

Fiyatlar konusunda da bilgi verme yetkisine sahip olan müşteri temsilcilerimiz isteyenlere hizmetlerimiz konusunda da bilgilendirmeler yapmaktadır. Web adresimizde bulunan canlı destek hattı dışında telefon numarası, sosyal medya hesapları ve whatsapp hattı üzerinden de müşterilerimiz yetkililerimize bağlanabilirler.

Silivri Eşya Depolama Hizmeti
Silivri Eşya Depolama Hizmeti

Nasıl Talep Oluşturulur?

Yapmış olduğu silivri eşya depolama firmaları araştırmalarının ardından bizi tercih eden müşterilerimizin web adresimiz üzerinde talep formu doldurmaları hizmet almaları için yeterlidir. Bu formda firma olarak işlemlerin daha hızlı ve daha sağlıklı yürümesi için bir takım bilgiler istiyoruz.

İstenilen bilgileri doğru belirten müşterilerimize anlık olarak telefon üzerinden dönüş sağlayan ofis personellerimiz mesai saatlerinin başından da adrese keşif ekibimizi yönlendiriyorlar. Eşya depolama konusunda firmamızla çalışan müşterilerimizin başka hiçbir işlem yapmalarına gerek yoktur.

Personellerimiz verilen adreste eşyaları cinslerine uygun şekilde ambalaj yapıp geniş araçlarla depolarımıza götürüyorlar. Burada depolara yerleştirilen eşyaları müşterilerimiz istedikleri dakika geri alma hakkına sahiptirler.

Eşya Sigortalama

Firma olarak verdiği sigortalı eşya depolama hizmeti müşterilerimizin kesinlikle mağdur olmayacakları anlamına gelmektedir. En güvenilir sigorta şirketleriyle yaptığımız 250000 TL değerindeki sigorta anlaşmalarıyla en ufak sorunlarda dahi eşyanın maddi karşılığını fazlasıyla ödüyoruz.

Her ne kadar bu durum ve diğer müşteri mağduriyetleri firmamızda bu güne kadar yaşanmamış olsa da sigortalama işlemlerini müşterilerimizin kendilerini rahat hissetmeleri için yapıyoruz. İsteyen müşterilerimiz yetkililerimizden talepte bulunarak sigorta poliçesinin bir örneğini de alabilirler.

Aldıkları bu poliçelerle birlikte anlaşmalı olduğumuz şirketlerden bizim hakkımızda bilgi almakta mümkündür. Sunduğumuz sigortalı eşya depolama hizmeti tüm doğal afetleri kapsamaktadır. Bu sigorta kapsamında bize eşyalarını emanet eden müşterilerimizin kesinlikle herhangi bir kaygı yaşamalarına gerek yoktur.

Pendik Eşya Depolama

Pendik Eşya Depolama

Pendik Eşya Depolama Şirketi ucuz fiyatlarla sigortalı Pendik kiralık depo firması kişiye özel güvenlik kameralı klimalı oda tipi ev ofis eşyası deposu kiralar. İstanbul Pendik depo kiralama şirketimiz kilitli anahtarlı depoları siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunar.

Devamını Oku..