Depolama ücretleri İstanbul Depolama Kiralama ücretleri indirimli fiyatlar sunuyoruz. İstanbul’da kiralık depo ücretleri 1+1, 2+1, 3+1 ev eşyası depolama ücretleri sunuyoruz. Eşya Depolama alanlarımız farklı hacim ve ölçülerde büyüklüklere sahiptir. İhtiyacınız olan depo alanlarını sizler için oluşturuyoruz.

İstanbul’da Depo Kiralama Ücretleri

İstanbul Depo Ücretleri standart olarak tek tip depo ve tek tip eşya alanı değildir. İhtiyacınıza göre alan ve depo birimi ayarlanır. Buna göre de ücretlendirme yapılır.

Depolama ücretleri İstanbul eşya depolama ücreti Depo kiralama ücretleri
Depolama ücretleri İstanbul eşya depolama ücreti Depo kiralama ücretleri

İstanbul’da depo kiralama fiyatları değişkenlik gösterir. 5 farklı grup ve çeşit altında dilediğiniz hizmete göre Depolama Ücretleri çeşidi mevcuttur. Ev Eşyası Depolama Ofis Eşyası Depolama, Arşiv Depolama, Öğrenci Evi Eşyası Depolama gibi farklı hizmetlerimiz için depo alanları kiralıyoruz. Depolama Ücretleri tamamen alacağınız hizmete göre farklılık gösterir. İhtiyacınız olan kadar alan kiralayıp, ihtiyacınız kadar ödeme yaparsınız. Fazla alan ve fazla ödeme yapmak zorunda kalmazsınız.

İstanbul Depolama Ücretleri

İstanbul depo kiralama ücretleri her şey dahil bir şekilde siz değerli müşterilerimiz için sunulur. Yazılı sözleşmeli bir şekilde ve sigorta garantili depo alanlarımızda eşyalarınızı güven içerisinde saklayın.

Eşya Depolama Fiyatları Listesi (Güncel)

D – DOLAP DEPO
Özel Eşya Depolama
750
2 Metre Küp Alan Hacmi Özel Eşya Depolama Alanı 2-3 Koli 1-2 Bavul Malzeme Bölümü
S – SMALL DEPO
1+0 Ev Eşyası Depolama
2.000
0-15 Metre Küp Alan Hacmi 1+0 Ev Eşyası Depo Alanı 3-4 Koli Paket Malzeme Bölümü
M – MEDIUM DEPO
1+1 Ev Eşyası Depolama
2.500
20 Metre Küp Alan Hacmi 1+1 Ev Eşyası Depo Alanı 3-4 Büyük Paket Malzeme Bölümü
L – LARGE DEPO
2+1 Ev Eşyası Depolama
3.000
30 Metre Küp Alan Hacmi 2+1 Ev Eşyası Depo Alanı 4-6 Büyük Paket Malzeme Bölümü
XL – XLARGE DEPO
3+1 Ev Eşyası Depolama
4.000
40 Metre Küp Alan Hacmi 3+1 Ev Eşyası Depo Alanı 6-8 Büyük Paket Malzeme Bölümü

İstanbul Eşya Depolama Ücretleri

İstanbul Eşya depolama ücretleri güncel indirimlerle hesaplanır. KESK, DİSK, HAKİŞ, Eğitim-sen, Eğitim-birsen gibi farklı sendika ve kuruluşlarımız için indirim sağlıyoruz. Sendika anlaşmalı depolama şirketimiz Uzun süreli depo kiralama işlemlerinde %20 ye varan indirimler uygular.

Depo İstanbul Eşya Depolama Ev Eşyası Depolama Firması
DEPO İSTANBUL KURUMSAL DEPOLAMA ŞİRKETİ

İstanbul İndirimli Depolama Ücretleri

İstanbul indirimli depolama ücretleri İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası bölgelerinde eşit şekilde sunuyoruz. Yalnız depo alanı eşit olmadığından Eşya depolama fiyatları farklılıkları olabilmektedir.

İstanbul’da Depo Ücretleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Depo Ücretleri Ne Kadar?

Depo kiralama ücretleri ortalama 100-300 tl arası aylık ücretlerden başlamaktadır. Eşyaya göre fiyatlar artabilmektedir.

Depo Kiralama Süresi Var Mıdır?

Evet genelde kiralık depo ücretleri Aylık olarak hesaplanır. Kısa süreli depolama normal süre ve fiyatlar geçerlidir. Uzun süreli depolamada ise indirimli fiyatlar geçerlidir.

Depolama Alanları Büyük Müdür?

Depolarımız arzu edilen büyüklüğe sahiptir. Ne kadar büyüklüğe ihtiyacınız olursa o kadarlık bir alan sizlere tahsis edilir. Depo alanlarımızın ölçüleri 5-8-12-16-20 Metre Lüp alanlardan oluşur. Depolama Ücretleri de buna göre belirlenir.

Fiyat Teklifi sunmak için bize ulaşınız. Dilerseniz depo kiralayan müşterilerimiz için Bireysel Referanslarımız sayfasına baka bilirsiniz. Şirket ve Ofis depolamaları için de Kurumsal Referanslarımız sayfasını inceleyiniz.

Kapsamlı Eşya Deposu Kiralama İçin Fiyat Teklifi Al