Unutulan eşyalar Depoda unutulan eşyalar İstanbul eşya deposunda bırakılan eşyalar nakliyat depolama unutulan ürünler temiz ikinci el eşyalar İstanbul emanet depoda depolanır. Hacıoğlu Depolama Depo İstanbul şirketimiz her türlü ev ofis eşyalarının depolanmasını sağlar. Depolarda unutulması durumunda muhafazasını ve sahiplerine teslimini sağlıyoruz. Kimi zamanlarda eşyalar bile isteye bağışlanmaktadır. Bu durumlarda biz de faydalı uygulamalar gerçekleştiriyoruz.

Depoda unutulan eşyalar temiz depo unutulan eşyalar Depo İstanbul
Depoda unutulan eşyalar temiz depo unutulan eşyalar Depo İstanbul

Depoda Unutulan Eşyalar

Unutulan eşyalar depoda unutulan eşyalar ev eşyası deposunda muhafaza edilir. Bu kapsama birçok eşya ve ürün depolarımızda muhafaza edilmektedir. Kişisel eşyaların depoda kafa dağınıklığı oluşmadan korunmasını sağlıyoruz. Bundan dolayı taşınma esnasında eski evinizde telefonunu, bilgisayarını ya da tablet unutabilen bir çok yurttaşımız olabilir. Bizler de kişisel eşyaların unutulması durumunda derhal ilgili şahıs ve kişileri bizi arayarak eşya durumlarını teyit ettiririz. Sadece kimi zaman o şekilde eşyalar unutulur ki, eşyaların sahibi dahi bu ev eşyanın nakliye ve depolama firmamızda bulunduğunun farkına dahi varmazlar.

Depo İstanbul eşya depolama firması olarak belirli bir süre eşyaların depolarımızda muhafaza edilmesini sağlıyoruz. Bu süre zarfında bekledikten sonra bu eşyalar için alternatif çözüm yolları sunmaktayız. Bu kapsamda bilhassa sahipsiz kalan eşyaların ve bağışlanan eşyaların depolarımızda kalması durumunda değerlendirmeye gitmekteyiz. Özellikle ihtiyaç sahibi kişileri önceleyerek gereksinim duyan kişilerin de bu durumdan faydalanması için güzel faydalı bir uygulama yapmaktayız.

Unutulan Depo Eşyalarına Ne Olur?

Unutulan ev eşyalarını sizin de çevremizde maddi durumu kötü olan insanlarımıza bağışlamaktayız. Kimi zaman oldukça eskimiş dolap, masa, halı kilim veya elbiseye gereksinim duyan insanlar mevcuttur. Hedefimiz yardım mevzusunda elimizden gelenin en iyisini yapmak ve unutulan eşyaların, bağışlanan depo eşyalarının ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmasını sağlamaktır. Depoda unutulan eşyaları emanet depomuzda 3 aya kadar muhafaza etmekteyiz. Bu üç ayın sonunda depolarımızdan unutulan eşyaların 2. El eşya deposuna taşınarak bağışlanmasını sağlıyoruz.

Unutulan Eşyalar Nasıl Değerlendiriliyor?

Depo İstanbul eşya depolama şirketi olarak, iş mevzusunda gösterdiğimiz hassasiyeti toplumsal desteklemeyi arttırmak amacıyla her türlü faydalı kampanya ve faaliyette bulunur. Değerli müşterilerimizin nakliye ve depolama esnasında araçlarda unuttukları ya da bilerek değerlendirmek suretiyle bizlere bıraktıkları eşyaları şirket olarak gereksinim sahiplerine ulaştırıyoruz. İstanbul’un bazı semtlerinde yaşayan hayırsever vatandaşlarımız bazen fazla eşyaların dağıtılmasını istemektedirler.

Bilhassa İstanbul’ un gelişmiş  ve lüx semtlerindeki müşterilerimiz bazı ev ve ofis eşyalarını bağışlamaktadırlar. Kullanmadıkları fazla eşyaları depolarımızda muhafaza etmektedirler. Bazen bu eşyalardan bazılarını elden çıkarırlar. Sadece bu eşyaları satmakla ya da dağıtmak için uğraşmazlar bile. Depo İstanbul eşya depolama firmamıza güvenerek bizlere dağıtılmak üzere emanet ederler. Bundan dolayı çoğu zaman depoda unutulan temiz ikinci el eşyaları alıp gereksinim duyan kişilere verilmesini sağlıyoruz. İstanbul ev eşyası depolama şirketi olarak bu mevzuda aracı olmak ve gereksinim sahiplerinin eşya gereksinimlerini karşılamak için özel çaba sarf etmekteyiz.

Unutulan Eşyalar Temiz İkinci El Eşya

nakliyat depolama depolarda unutulan eşyalar şahsi kişisel ev eşyalarının yoğunlukta olduğu eşyalardan oluşur. Müşterilerimizin taşınma sürecinde dikkatsizlikten kaynaklı unuttukları ev eşyaları oldukça çok olabiliyor.  Söz konusu durumlarda müşterilerimizi arayıp bilgilendiriyoruz. Eşyalarını dilerse elden teslim ediyoruz. Kendisi alacak ise 3 ay depolarımızda koruyarak depoluyoruz.

Üç ayın sonunda gelip eşyalarını teslim almayan eşyaları ise emanet depoya kaldırıp ihtiyaç sahiplerine dağıtıyoruz. Bilhassa telefon, bilgisayar ya da tablet şeklinde kıymetli ve kişisel eşyaları alıp ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz. Depo İstanbul şirketi olarak da müşterimiz ile iletişim kurarak kendilerinin teslim etmek istedikleri kişilerin olup olmadığını da sormaktayız.

Temiz Depoda Unutulan Eşyalar Listesi

Temiz nakliyat depolama şirketi olarak depoda unutulan eşyalar listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Listemizde akla gelebilecek her çeşit ev ofis eşyası ve kişisel özel eşyalar da mevcuttur. Bu eşyalar kimi zaman elektronik eşyalar kimi zaman ofis eşyaları kimi zaman da ev eşyaları olabiliyor. Kimisi çanta kimisi de valilini bırakıyor. Kimi zaman kullanmak istenilmeyen mobilya, kanepe, koltuk, masa ve ev eşyaları da nakliyat depolama şirketi olarak bizlere emanet etmektedirler. Bizler de bu eşyaları en uygun şekilde değerlendirmek üzere emanete alırız. İlgili ihtiyaç sahiplerine ulaştırma görevi üstlenerek maddi imkansızlık yaşayan kıymetli yurttaşlarımıza eşyaları ulaştırmaktayız. İşte depoda unutulan eşyalar listesi:

  • Tabletler
  • Akıllı Telefonlar
  • Elbiseler
  • Beyaz eşya çeşitleri
  • Mobilya seçimi ev eşyaları
  • Masa yada sandalyeler
  • Halılar
  • Akülü Otomobil

Emanet Depo Nakliyat Depolama Hizmeti

Evden eve nakliyat depolama hizmetinde sizlere en kaliteli hizmetleri sunmanın gayreti içerisindeyiz. Depo İstanbul şirketimiz ücretsiz ekspertiz hizmeti  ile sunmuş olduğu gibi bununla beraber uygun fiyatlı nakliyat hizmeti de sunar. Ev eşyalarının taşınması ve ev eşyası depolama işlemlerinde, müşterilerden gelen talepler doğrultusunda asansörlü nakliyat aracı ile eşyalar güvenle taşınmaktadır.