Kullanılmayan eşyaların konulduğu depo İstanbul’da evde kullanılmayan fazla eşyaların konulduğu depo kiralama hizmeti ile evdeki fazla eşyalarınızı depolayın. İstanbul eşya depolama şirketimiz ile güvenli depo hizmeti alın. Evinizde kendi yaşam alanınıza yer açarak daha keyifli zaman geçirin. Fazla eşyalarınızı getirin depolarımıza bırakalım.


Kullanılmayan Eşyaların Konulduğu Depo

Fazla Eşya Deposu Kullanılmayan Eşyaların Konulduğu Depo
Fazla Eşya Deposu Kullanılmayan Eşyaların Konulduğu Depo

Kullanılmayan eşyalarınızı depolarımıza bırakın. Kendi yaşam alanlarınızdan tasarruf edin. Eşyalarınızı bize sevginizi dostlarınıza verin. Fazla eşyalarınız dan kurtulun. Eşyalarınızı depolarımızda güven içerisinde barındırın. Kasko sigortalı depo hizmeti sayesinde eşyalarınız teminat altında depolanır. Depo alanlarımız Sel, Deprem, Yangın gibi risklere karşın sigortalıdır. Müşterilerimizin eşya güvenliği için A’dan Z’ye kadar ne gerekiyor ise profesyonelce uyguluyoruz.

Evlerde Kullanılmayan Eşyaların Konulduğu Depo

Evlerde kullanılmayan eşyaların konulduğu depomuzda fazla eşya depolama hizmeti sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimiz için aynı zamanda eşya paketleme ve ambalajlamanın yanı sıra Nakliye hizmeti de sunuyoruz. Gerekli hallerde asansörlü nakliye hizmeti de sağlıyoruz. Güvenlik kameralı eşya depolama alanında güvenle eşyalarınızı depo alanlarına taşıyoruz. Size özel olarak ayrılan bölümlere yerleştiriyoruz.

Evde Kullanılmayan Eşyaların Konulduğu Depo

Evde kullanılmayan eşyaların konulduğu depo ile fazla eşya depolama hizmeti alın. Evdeki koltuk, kanepe, avize, vestiyer, çekmece, masa,sandalye, makineler gibi kullanılmayan eşyalarınız vardır. Bu eşyaları atmak yerinde geçici olarak depo kiralamak daha mantıklıdır. Böylece eviniz daha ferah ve kullanışlı bir hal alır. Mutlu yaşam alanları oluşturmak için fazla eşyalardan kurtulma planlarını Hacıoğlu Depolama şirketi markası olan Depo İstanbul şirketimizden ala bilirsiniz.

Depo İstanbul Eşya Depolama Kullanılmayan Eşyaların Konulduğu Depo
Depo İstanbul Kullanılmayan Eşyaların Konulduğu Depo

Evdeki fazla eşyalarınız için depolarımızı fazla veya eksik değil tam olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Büyük depo alanı tutarsanız eşyalarınız için fazla gelir. Bütçe olarak da fazla ücret ödersiniz. Küçük depo tutarsanız eşyalarınız sığmaz birden fazla depo alanı kiralarsınız yine bütçeden zarar edersiz. Depo İstanbul şirketimiz ise dilediğiniz metre kare ölçülerinde tek bir depo alanı kurar ve sadece kullandığınız alan kadar ücret ödersiniz. Tasarruflu pratik depo hizmetimizi tercih edin kazanın.

Evdeki Kullanılmayan Eşyaların Konulduğu Depo

Evdeki kullanılmayan eşyaların konulduğu depo alanı her bütçeye ve her müşteriye hitap edecek şekilde hazırlandı. Dilediğiniz eşyaları depolayın. İstediğiniz ölçülerde depo alanı talep edin. Aynı gün depo alanınız istediğiniz ölçü ve özelliklerde sizlere sunulur. Oda depo alanlarımız kilitli olup kişisel hijyen ve güvenlik düşünülerek tasarlanmıştır.

Kullanılmayan Eşyaların Konulduğu Depolama Fiyatları

Depolama fiyatları 100 tl den başlamaktadır. Fazla eşyaların konulduğu depo fiyatları eşyanızın hacmine ve eşya sayısına göre değişkenlik gösterir. Tek odalı ofis eşyası fiyatı ile 20 odalı ofis eşyası depo fiyatı aynı değildir. Aynı şekilde 1+1 ev eşyası depolama ücreti ile 4+1 ev eşyası depolama fiyatları faklılık göstere bilir. Ev tipi depolama fiyatları ortalama tüm yıl için bir aylık ev kirasına denk gelmektedir. Çoğu zaman daha da altına mal olmaktadır.

Kullanılmayan Eşya Depolama Fiyatları

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 800 ₺ 750 ₺
Oda Depolama S-SMALL 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.200 ₺ 2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.750 ₺ 2.500 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 4.400 ₺ 4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 5.000 ₺ 4.500 ₺

Not: Kısa süreli eşya depolama ücretleri standarttır. 6 Ay ve 1 Yıl uzun süreli depolama ücretleri Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır.


Kullanılmayan Eşya Deposu Hakkında Merak Edilenler

Fazla ev eşyalarının depolanması hakkında merak edilen ve sıkça sorulan sorular aşağıda sıralanmıştır.

Kullanılmayan Eşyaların Konulduğu Depo Ne Kadar?

Kullanılmayan Eşyaların Konulduğu Depo 100 tl den başlamaktadır. eşya çeşidine göre fiyatlarımız aylık 750 tl ye kadar çıkmaktadır. Ev eşyası depolama ücretleri ile villa yalı konak depolama fiyatları faklılık gösterir. Ayrıca parça eşya depolama hizmeti de sunuyoruz. Örneğin 3 koli veya sadece beyaz eşya depolama gibi farklı ihtiyaçlarınıza da cevap veriyoruz.

Kullanılmayan Eşyaların Konulduğu Depo Nerede?

İstanbul Anadolu Yakası eşya depolama ve Avrupa Yakası eşya depolama bölgelerinde 7 farklı depomuzda hizmet sunuyoruz. İstanbul Avrupa Yakası Şubelerimiz: Mecidiyeköy, Bahçelievler, Maslak tır.
İstanbul Anadolu Yakası Şubelerimiz; Ümraniye, Kartal, Kadıköy ve Sancaktepe dir.

Fazla Eşya Depo Alan Hacmi Ne Kadar?

Toplam alan hacmimiz 10 bin metre kare alandan oluşur. Her müşterimize dilediği ölçülerde depo alanı tahsis ederiz. 1+1 ev eşyası için farklı 3+1 ev eşyası için faklı hacimde depo alanı sunuyoruz. 4 Metre kare, 6 Metre kare, 8 metre kare, 10 metre kare, 12 metre kare, 15 metre kare, 20 metre kare gibi farklı ölçülerde depo alanlarımız mevcuttur. Depolarımız akıllı depo olduğundan portatif pratik depo alanlarını aynı gün kuruyoruz.

Depo Alanlarında Korona Virüs Tedbirleri Alınıyor Mu?

Evet, bütün depo bölümlerimizde Covid 19 tedbirleri alıyoruz. Eşya Depolamada Koronavirüs Tedbirleri ile havalandırmadan, dezenfekte etme ve ilaçlamaya kadar tüm aşamaları uyguluyoruz.

Etiketler: ,
Kullanılmayan Eşyaların Konulduğu Depo Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al