Eşya depolamada koronavirüs tedbirleri alan Ev eşyası depolama kiralık depo şirketi Covid19 pandemi sürecinde depo kiralama hijyenik eşya depolama alanı sunar. Sağlıklı steril depolama hizmeti ile ev ofis eşyalarınızı güvenle depolarımızda barındırın. Tek Kullanımlık Maske, Eldiven, Tulum, Siperlik gibi kişisel malzemeler ile çalışıyoruz. Tedbirlerle Kovid19 pandemi sürecini hastalığa yakalanmadan atlatmayı hedefliyoruz.

Eşya Depolamada Koronavirüs Tedbirleri

Eşya depolama Korona Virüs Tedbirleri nakliyat depolama Covid19 tedbiri alan şirket
Eşya depolama Korona Virüs Tedbirleri nakliyat depolama Covid19 tedbiri alan şirket

Eşya depolamada koronavirüs tedbirleri alıyoruz. Bunların başında sterile edilmiş ambalajlama ve paketleme malzemelerini kullanıyoruz. Malzemelerimiz depolarımızda el değmeden yaklaşık 2 yıldır duran malzemelerden meydana gelir. Ayrıca çalışma öncesi dezenfekte işlemleri ve sterilizasyon işlemleri uyguluyoruz. Depo alanlarımız kişiye özel bölümlerden oluşur. Her bölüm kapalı ve kilitli olduğundan kimse girmez. İkinci üçüncü bir el değmeden eşyalarınız sağlıkla korunur. Sadece koridorlarımız ortak alan olarak kullanılır. Klimalı eşya depolama Havalandırmalı depo alanı rutubet ve nem barındırmaz. Aynı zamanda günde sabah ve akşam rutin olarak temizlenir.

İstanbul’da Hijyenik Temiz Depo Alanları Sunuyoruz

İstanbul Anadolu Yakası Depo ofisi ve İstanbul Avrupa Yakası Depo ofisi alanlarımız siz kıymetli vatandaşlarımızın hizmetindedir. İstanbul geneli bütün İlçe ve semtlerimizde hijyenik temiz depo kiralama hizmeti sunuyoruz. Evinizdeki fazla eşyalarınızı kullanılmayan eşyaların kullanıldığı depo alanlarına bıraka bilirsiniz.

Korona Virüs Sürecinde Depo Kiralamak

Korona Virüs sürecinde depo kiralamak riskli bir süreç olsa da Depo İstanbul şirketimiz için çok kolay bir işlemdir. Tüm riskleri ortadan kaldırmayı hedeflediğimizden riskleri de ortadan kaldırmayı amaçlıyoruz. Bu doğrultuda önlemlerimi sıkılaştırıyoruz. Bir çok alanda şansa yer vermeden sistematik ve koordineli bir şekilde depo alanlarına giriş ve çıkışları kontrol altına alıyoruz. Bununla yetinmeyip, depo alanlarımızda temizlik, havalandırma, sterilizasyon, ilaçlama, dezenfekte etme gibi bir çok uygulamayı bir rutin halinde uyguluyoruz. Depo alanları özel bölmelerden oluştuğundan eşyalarınız ile alakalı risk minimuma inmektedir.

Korona Virüs Eşyalarda Kaç Gün Yaşar?

Kovid19 Virüsü eşyalarda ve yüzeylerde yaşar. Havalandırılmayan Kapalı alanlarda bulaş riski artar. Hele ki bir alan çok fazla kişi tarafından kullanılıyor ise burada korunmak imkansız hale gelir. Dolayısıyla Depo alanları ortak olmaz, olmamalıdır. Her kişiye özel kapalı depo alanları ve bölümleri tahsis edilmelidir. Aynı zamanda rutubet, virüs ve hastalıklara karşın ilaçlanmalı ve havalandırılmalıdır. Nitekim Depo İstanbul Hacıoğlu Depolama şirketimiz Eşya Depolamada Koronavirüs Tedbirleri aşamalarını uygular. Sağlıklı ve hijyenik depo alanları sunar.

Pandemi Sürecinde Eşya Depolama

Pandemi sürecinde eşya depolama şirketimiz ile çalışır iseniz tüm riskleri kontrol altına almış olursunuz. Personellerimiz Maskeli Eldivenli ve Siperlik kullanmaktadır. Her depo alanına sadece eşya sahibi girebilmektedir. Buna rağmen biz her gün ortak kulanım alanlarını havalandır ve ilaçlarız. Amacımız sterilize edilmiş temiz kullanım alanlarında sağlık depo hizmeti sunmaktır.

Depolama Sektöründe Korona Virüs Tedbirleri Nelerdir?

Aşağıda liste halinde depo alanlarımızda ve depolama çalışmalarımızda uyguladığımız Eşya Depolamada Koronavirüs Tedbirleri aşamalarını sıraladık.

  • Personellerimiz Maskeli Eldivenli ve Tulumlu olarak çalışır.
  • Araçlarımız her kullanım öncesi ve sonrası sterilize edilir.
  • Ambalaj malzemelerimiz depolarımızda bulunan 1-2 yıllık sıfır malzemeden oluşur.
  • Ambalajlama malzemelerimizi kullanmadan önce dezenfekte ederiz.
  • Depo alanları yeni sahibine teslim edilmeden önce Yüksek basınç ile havalandırma, Deterjanla Yıkama, Dezenfekte etme ve İlaçlama yapılır.
  • Her bölüm kişiye özel kapalı kilitli alanlardan oluşur.
  • Başkası kilitli bir başka depo alanına istese de giremez.
  • Ortak kulanım alanlarımız sürekli havalandırılır, ilaçlanır, dezenfekte edilir.

Eşya Depolamada Koronavirüs Tedbirleri Hakkında Merak Edilenler

Depolama Alanları Temiz Midir?

Evet, bütün depo alanlarımız el değmemiş, insan girmemiş alanlar gibi temizdir diyebiliriz.

Depolar Kilitli Kişiye Özel Midir?

Bütün depo bölümlerimiz kişisel depolama alanlarıdır. Kapalı ve kilitli bölmelerden meydana gelir. Kilidi sadece sizde bulunur. Bu alana sadece siz girebilirsiniz.

Depo Alanı İlaçlanıyor Mu?

Her gün, ama her gün istisnasız 2 kez ilaçlama ve temizleme işlemleri uygulanır.

Kiralık Oda Depo Bölümleri Var Mıdır?

Evet vardır. dilediğiniz ölçülerde ve kullanım hacmine sahip oda depo alanını sizin için oluşturuyoruz. Aynı gün eşyalarınızı depo bölümüne taşıyor güvenle dilediğiniz kadar bekletiyorsunuz.

Kiralık Depo Fiyatları Ne Kadar?

Eşya depolama kiralık depo ücretleri eşyanızın hacmine göre belirlenen depo alanına göre değişir. Depolama ücretleri aylık olup, 100 tl den başlamaktadır. Küçük Depo alanı, Orta Depo alanı ve Büyük Depo alanlarının fiyatları farklıdır.

Korona Virüs Tedbirli Eşya Depolama Fiyatları

Eşya Depolamada Koronavirüs Tedbirleri uygulayan depo alanı kiralayın. Sağlığınızı riske etmeyin. Korona Virüs sürecinde depo kiralamak isteyen değerli müşterilerimize yönelik her türlü tedbiri alarak, güvenli ve güvenlikli depo alanları tahsis etmekteyiz.

Eşya Depolama Fiyatları Listesi (Güncel)

D – DOLAP DEPO
Özel Eşya Depolama
750
2 Metre Küp Alan Hacmi Özel Eşya Depolama Alanı 2-3 Koli 1-2 Bavul Malzeme Bölümü
S – SMALL DEPO
1+0 Ev Eşyası Depolama
2.000
0-15 Metre Küp Alan Hacmi 1+0 Ev Eşyası Depo Alanı 3-4 Koli Paket Malzeme Bölümü
M – MEDIUM DEPO
1+1 Ev Eşyası Depolama
2.500
20 Metre Küp Alan Hacmi 1+1 Ev Eşyası Depo Alanı 3-4 Büyük Paket Malzeme Bölümü
L – LARGE DEPO
2+1 Ev Eşyası Depolama
3.000
30 Metre Küp Alan Hacmi 2+1 Ev Eşyası Depo Alanı 4-6 Büyük Paket Malzeme Bölümü
XL – XLARGE DEPO
3+1 Ev Eşyası Depolama
4.000
40 Metre Küp Alan Hacmi 3+1 Ev Eşyası Depo Alanı 6-8 Büyük Paket Malzeme Bölümü
Etiketler: , ,
Eşya Depolamada Koronavirüs Tedbirleri Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al