Rutubetsiz Eşya Depolama İstanbul rutubetsiz kiralık depo şirketi İstanbul’da rutubetsiz depo kiralama, Temiz havalandırmalı rutubeti olmayan Oda depo kiralar. Eşya Depolama alanında yıllardır hizmet veren Depo İstanbul şirketi 7/24 güvenlikli depo alanlarını steril bir şekilde hizmetinize sunar.

Rutubetsiz Eşya Depolama

Rutubetsiz depolama alanları ile sağlıklı, hijyenik, sterilize edilmiş depo alanlarını siz değerli müşterilerimiz için özenle hazırlıyoruz.

Rutubetsiz eşya depolama İstanbul rutubetsiz depo kiralama firması
Rutubetsiz eşya depolama İstanbul rutubetsiz depo kiralama firması Rutubeti olmayan depo alanları sunar

Ev ya da iş yeri eşyanızın tamamında ya da belli bir kısmı için Sigortalı Depo kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Depolama hizmet alımına ise bazı detaylara dikkat ederek eşyanızın herhangi bir hasar ya da zarar görmeyeceğinden emin olmanız önemlidir. Rutubetsiz eşya depolama hizmeti alımına yer açarak nem ve rutubet sebebi ile eşyanızın zarar görerek kullanılamaz hale gelmesinin önüne geçebilirsiniz.

İstanbul Rutubetsiz Eşya Depolama Şirketi

İstanbul kentimizde yapılacak olan taşınma işlemlerinin yanı sıra yeni eşya alımlarınızda da depolama hizmetlerinden yararlanarak maddi ya da manevi değeri olan eşyaları depolar da muhafaza edebilirsiniz. Konusunda uzman ve deneyimli olan firma seçimi ile ise eşyanın her türlü zararlılardan ve rutubette de korunması mümkün olur. Rutubetsiz eşya depolama hizmet alım işlemlerinize yer vererek her türlü ev ya da iş yeri eşyanızın nem, küf ve rutubetten korunmasını sağlamanız mümkün olur. Ayrıca günümüzde riskli virüslere karşın ilaçlama dezenfekte etme gibi Eşya Depolamada Koronavirüs Tedbirleri uyguluyoruz.

İstanbul’da Rutubetsiz Eşya Depolama Hizmeti

İstanbul rutubetsiz eşya depolama hizmeti alımı ile eşyanızın uzun vadeli korunmasının da avantajını elde etmeniz mümkün olur. Kaliteli depo hizmeti sunan firma seçimlerinizde ideal hava dengesinin sağlandığı, belli ısı dengesinin korunduğu ve dış hava şartlarından etkilenmeyen alanlarda eşyalarınızın muhafaza edilmesinin ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Kullanılmayan Eşyaların Konulduğu Depo alanlarını sizler için sunuyoruz.

Depo İstanbul Eşya Depolama Ev Eşyası Depolama Firması
Depo İstanbul Eşya Depolama Şirketi Ev Ofis Depolama Hizmetleri

İstanbul Rutubetsiz Eşya Depolama Fiyatları

İstanbul kentimizde yapacağınız taşınma işlemleri ya da yeni eşya alımı sonrasında elde kalan eşyalar gibi farklı durumlarda depo hizmetinden yararlanabilirsiniz. Rutubet, nem ve küf gibi zararlı etkenlerden uzak olarak alınabilecek olan bu hizmetlerde fiyatlar eşya yüküne ve depolama gün sayısında göre değişim göstermektedir.

İstanbul Rutubetsiz Eşya Depolama Ücretleri

İstanbul kentinde yapılacak olan eşya depolama hizmetinde her türlü zararlı etkenlere karşı eşyanızın korunduğundan emin olmanız son derece önemli bir detaydır. Güvenli ve hijyenik bir alanda yapılacak olan depolama hizmetinden kiralama günlük, hastalık, aylık ya da daha uzun vade seçeneklerinde senelik olarak gerçekleştirilmektedir. Eşya depolama fiyatlarında tercih ettiğiniz depolama süresinin yanı sıra depolama hizmetinin ücretinin hesaplanmasında eşya yükü de önem taşımaktadır. Buna göre depo hizmetinin ücretlerini öğrenerek hizmetten yararlanabilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 800 ₺ 750 ₺
Oda Depolama S-SMALL 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.200 ₺ 2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.750 ₺ 2.500 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 4.400 ₺ 4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 5.000 ₺ 4.500 ₺

Not: Kısa süreli eşya depolama ücretleri standarttır. 6 Ay ve 1 Yıl uzun süreli depolama ücretleri Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır.


Etiketler: , ,
Rutubetsiz Eşya Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al